Zaprojektuj etui na Alcatel 1S (2020) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj niepowtarzalne etui na Alcatel 1S (2020)

Chcesz mieć etui z własnym nadrukiem, ale nie posiadasz umiejętności i doświadczenia grafika komputerowego? Nic straconego! Wystarczy, że skorzystasz z kreatora etui, który znajduje się na naszej stronie. Stwórz własną obudowę, na przykład case ze swoim zdjęciem, grafiką lub napisem. Obsługa kreatora jest naprawdę prosta i intuicyjna, jednak gwarantuje dostęp do wszelkich potrzebnych funkcji. Wszystkie elementy graficzne, które mają znaleźć się na Twoim etui z nadrukiem, podlegają skalowaniu, obracaniu, zarządzaniu kryciem oraz ewentualnej duplikacji. Dzięki temu możesz zyskać profesjonalny efekt, przy zachowaniu stuprocentowej oryginalności projektu.

Co może zawierać etui z własnym nadrukiem?

Wielu użytkowników elektroniki tworzy etui z własnym nadrukiem nie tylko dla siebie, ale również dla bliskiej osoby. Etui na prezent to doskonały środek wyrazu uczuć, zwłaszcza jeśli wybieramy case ze swoim zdjęciem przywołujący miłe wspomnienia. Stwórz własną obudowę, która odzwierciedla nie tylko Twoje poczucie estetyki, ale i charakter. Napisy dodane do motywu mogą być zarówno inspirujące, jak i zabawne. Dobrym pomysłem jest także etui z nadrukiem nawiązującym do Twoich pasji i zainteresowań. Przedsiębiorcy mogą z kolei zaprojektować etui z nadrukiem uwzględniającym logo firmy. Oprócz możliwości dodawania własnych grafik oraz obrazów do kreatora, można korzystać również z grafik oraz fontów udostępnionych na stronie. Każde etui z własnym nadrukiem jest dopasowywane do konkretnego modelu telefonu.

Poznaj atuty Alcatel 1S (2020)

Przystępny cenowo Alcatel 1S (2020) zawiera wszystkie niezbędne funkcje wydajnego smartfona. Pracuje w oparciu o ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 oraz 3 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna telefonu wynosi 32 GB, jednak możemy rozszerzyć ją o kolejne 32 GB, stosując zewnętrzną kartę pamięci. Smartfon pracuje w trybie DualSIM, dzięki czemu można w tym samym czasie wykorzystywać go do dwóch różnych numerów telefonu. Sporym udogodnieniem jest także czytnik linii papilarnych umieszczony na tyle obudowy. Nad czytnikiem znajdują się dwa obiektywy tylnego aparatu fotograficznego: 13 i 2 Mpx.