CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Alcatel 1SE (2020) z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę na smartfon Alcatel 1SE (2020)

Obudowa na telefon Alcatel 1SE (2020) oprócz posiadania gwarantowanych właściwości ochronnych powinna po prostu podobać się właścicielowi smartfona. Jeśli trudno Ci wybrać konkretne etui z nadrukiem, być może lepsze rozwiązanie stanowi dla Ciebie nasz kreator etui. Prosta w obsłudze i całkowicie darmowa aplikacja pozwala na stworzenie dowolnego etui z własną grafiką. Zaprojektuj etui dokładnie takie, o jakim marzysz. Stwórz własną obudowę o preferowanej kolorystyce i układzie grafik. Możesz zaprojektować etui z cytatem lub śmiesznym napisem, a także stworzyć case ze swoim zdjęciem. Możliwości edycyjne są na tyle duże, że ograniczać może Cię jedynie własna wyobraźnia.

Alcatel 1SE (2020) – zaprojektuj etui na prezent

Wykorzystując nasz kreator etui, możesz zaprojektować obudowę na własny użytek, ale także stworzyć etui na prezent dla innego posiadacza smartfona Alcatel 1SE (2020). Etui na prezent można podarować z różnych okazji, na przykład świąt, urodzin czy imienin. Własnoręcznie zaprojektowane etui z nadrukiem może pokazywać, jak wiele wiesz na czyjś temat. Stwórz własną obudowę, której design nawiązuje do posiadanego przez kogoś hobby, na przykład uprawianego sportu. Obudowa z własną grafiką może zawierać cytat z czyjejś ulubionej książki. Dobry pomysł to również case z własnym zdjęciem, do którego możesz użyć wspólnej fotografii. Projekt wzbogacisz, podpisując go symboliczną datą.

Specyfikacja techniczna Alcatel 1SE (2020)

Alcatel 1SE (2020) to atrakcyjny cenowo telefon, który oferuje funkcjonalności potrzebne dla współczesnego użytkownika smartfona. Jego 6,22-calowy ekran wyświetla obraz w jakości HD+. Wąskie obramowanie wyświetlacza zawiera notch na przedni obiektyw aparatu fotograficznego o matrycy 5 Mpx. Tylny aparat fotograficzny składa się z trzech obiektywów o głównej matrycy 13 Mpx. Dostępne są dwa warianty pamięci wewnętrznej: 32 lub 128 GB. Podobnie do wyboru pozostaje wielkość pamięci RAM: 3 lub 4 GB. Przydatną funkcję stanowi Dual SIM, dzięki której można korzystać z dwóch różnych numerów telefonu w tym samym czasie.