Zaprojektuj etui na Alcatel 3L (2020) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui na swój smartfon Alcatel 3L (2020)

Nie możesz znaleźć takiego etui z nadrukiem, które w 100% odpowiadałoby Twoim preferencjom estetycznym? Nic straconego! Do Twojej dyspozycji pozostaje dostępny na naszej stronie kreator etui. Stwórz własną obudowę na Alcatel 3L (2020), która będzie wyglądać dokładnie tak, jak zechcesz. Możesz zaprojektować na przykład case ze swoim zdjęciem, do którego użyjesz fotografii bliskiej Ci osoby, domowego pupila lub pięknego krajobrazu z wakacji. Nasz kreator etui może być również wykorzystany do stworzenia etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Etui z własnym nadrukiem może zawierać dowolne elementy graficzne: zdjęcia, obrazki oraz napisy.

Alcatel 3L (2020) – jakie zalety ma obudowa z własną grafiką?

Obudowa z własną grafiką stanowi niepowtarzalne, całkowicie oryginalne akcesorium na Twój smartfon. Etui z własnym nadrukiem w żaden sposób nie ustępuje jakością gotowym obudowom na smartfony. Nadruk jest bardzo trwały – odporny na blaknięcie, ścieranie się czy zaplamienia. Stwórz własną obudowę w oparciu o swój indywidualny gust, zainteresowania czy światopogląd. Zaprojektuj etui nawiązujące do Twojego ulubionego filmu, serialu czy gry. Twoje etui z własnym nadrukiem może być zarówno inspirujące, jak i zabawne. Do Twojej dyspozycji w kreatorze pozostaje galeria wielu estetycznych krojów pisma, za pomocą których możesz stworzyć dowolny napis.

Specyfikacja techniczna smartfona Alcatel 3L (2020)

6,22-calowy Alcatel 3L (2020) to smartfon w atrakcyjnej cenie i dobrej konfiguracji sprzętowej. Wyposażono go w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 o taktowaniu na poziomie 2 GHz oraz 4 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna dla użytkowników wynosi 50 GB, jednak można rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci o kolejne 32 GB. Dzięki funkcji Dual SIM użytkownik smartfona może korzystać z dwóch różnych numerów telefonu. Tylny aparat fotograficzny korzysta z trzech obiektywów. Główny ma matrycę o wielkości 48 Mpx, a kolejne 5 i 2 Mpx. Spory atut stanowi dostęp do komunikacji NFC, dzięki czemu telefonem można płacić zbliżeniowo.