Zaprojektuj etui na Alcatel 3X (2019) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel 3X (2019) – zaprojektuj wymarzony case

Nie możesz znaleźć case’a, który w 100% spełniałby Twoje oczekiwania? Wybierz swój model smartfona oraz rodzaj obudowy, a następnie stwórz własne etui na telefon. Nie potrzebujesz do tego doświadczenia w projektowaniu graficznym. Udostępniony kreator etui jest prosty w obsłudze, a stworzenie w nim obudowy z własnym nadrukiem nie zajmie Ci więcej czasu niż kilkanaście minut. Każdy element, który dodasz, czyli zdjęcie, grafika lub tekst, może być dowolnie skalowany i obracany. Łącz ze sobą poszczególne warstwy, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Spersonalizowana obudowa to doskonały środek wyrazu, który może towarzyszyć Ci na co dzień. Zaprezentuj otoczeniu swoje zainteresowania lub poczucie humoru, a przede wszystkim – ciesz się przedmiotem, który Ci odpowiada.

Zalety spersonalizowanego Alcatel 3X (2019)

Zaprojektuj etui odpowiadające Twoim indywidualnym preferencjom. Twój projekt może być minimalistyczny i zawierać jeden element, na przykład fotografię. Case ze zdjęciem będzie zawsze poprawiać Ci humor – umieść na nim fotografię, która kojarzy Ci się najmilej. Równie dobrze możesz zaprojektować także znacznie bardziej rozbudowaną grafikę. Wykorzystaj do tego własne obrazki lub użyj tych, które udostępniliśmy w naszej galerii. Własny projekt gwarantuje Ci dokładnie taki efekt ostateczny, jaki sobie zamarzysz. Możesz mieć pewność, że gotowy produkt będzie wyglądać identycznie z przygotowanym przez Ciebie plikiem graficznym.

Alcatel 3X (2019) – specyfikacja modelu

Alcatel 3X to dobrej jakości smartfon z niskiej półki cenowej. Posiada ekran Super Full View o przekątnej 6,52 cala, który wyświetla obraz w jakości HD+. Zastosowanie notcha w kształcie kropli wody pozwoliło zminimalizować grubość ramki. Ośmiordzeniowy procesor oraz 4 GB pamięci RAM przekłada się na wysoką moc obliczeniową. Oprócz tego telefon dysponuje 64 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy powiększyć o 128 GB poprzez kartę pamięci. Alcatel 3X posiada Dual SIM – dobre rozwiązanie dla posiadaczy dwóch numerów telefonów. Potrójny tylny aparat wyposażono w obiektyw szerokokątny oraz zbierający dane o głębi pola. Do bezpiecznego odblokowywania możemy wykorzystać czytnik linii papilarnych.