CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Alcatel 3X (2020) z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel 3X (2020) – zaprojektuj etui z własnym nadrukiem

Zarówno w przypadku klasycznego etui silikonowego, jak i futerału w formie książkowej, umożliwiamy Ci stworzenie własnego etui z nadrukiem do smartfona Alcatel 3X (2020). Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać dowolne zdjęcia, napisy oraz obrazki – także z pamięci Twojego urządzenia. Stwórz własną obudowę, która nawiązuje do posiadanych przez Ciebie zainteresowań, na przykład sportu, podróżowania czy Twojego ulubionego gatunku muzycznego. Dzięki prostemu edytorowi tekstu Twoje etui z własnym nadrukiem może także zawierać inspirujący Cię cytat lub zabawny napis, który każdego dnia będzie poprawiać Ci humor. Projektując w kreatorze etui na prezent, możesz sprawić dużo radości również bliskiej Ci osobie.

Stwórz case ze swoim zdjęciem w naszym kreatorze

Udostępniony na naszej stronie kreator etui stanowi intuicyjną aplikację, której nie musisz pobierać i z łatwością obsłużysz ją na swoim urządzeniu. Zaprojektuj w niej dowolne etui z własnym nadrukiem, na przykład case ze swoim zdjęciem. Do projektu możesz użyć ulubionej fotografii z pamięci swojego smartfona, tabletu czy komputera. Może być to na przykład zdjęcie przyjaciela, miłości Twojego życia czy domowego pupila. Case ze swoim zdjęciem możesz dodatkowo ozdobić dodając do niego także inne elementy graficzne, na przykład obrazki lub napisy.

Charakterystyka telefonu Alcatel 3X (2020)

Smartfon Alcatel 3X (2020) posiada duży, wąskoramkowy wyświetlacz o przekątnej 6,52 cala. Ekran wyświetla obraz w jakości HD+ i zawiera przedni aparat fotograficzny o matrycy 8 Mpx. Serce smartfona stanowi ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu na poziomie 2 GHz, którego pracę wspiera 4 GB RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 64 GB i można rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci o maksymalnej pojemności 128 GB. Tylny aparat fotograficzny korzysta z trzech obiektywów o głównej matrycy 16 Mpx z zoomem cyfrowym. Obok aparatu znajduje się również okrągły czytnik linii papilarnych do bezpiecznego odblokowywania smartfona. Dzięki Dual SIM poprzez smartfon można korzystać z dwóch numerów telefonu.