Zaprojektuj etui na Apple iPad Mini (2019) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPad mini (2019) - zaprojektuj wymarzony case

Spersonalizowane etui na Apple iPad mini? Na etuo.pl masz możliwość zaprojektowania futerału według własnego pomysłu. Twórz fantazyjne wzory, komponuj grafiki lub zdjęcia, użyj motywujących Cię cytatów albo umieść na obudowie zabawny napis, który wzbudzi uśmiech Twoich znajomych. Sam zdecyduj, jak ma wyglądać Twój case z własną grafiką na Apple! Na stronie etuo.pl znajdziesz kreator z przyjaznym, intuicyjnym menu i gotowym szablonem. Program zadba o stronę techniczną, jak dopasowanie wymiarów etui do modelu tabletu, do Ciebie należy stworzenie ciekawego, oryginalnego futerału. Zaprojektuj etui na telefon lub tablet samodzielnie i ciesz się niepowtarzalnym, oddającym Twoją osobowość gadżetem. Wybierz spersonalizowane etui, a na pewno nie pożałujesz

Zalety spersonalizowanego Apple iPad mini (2019)

Case z własną grafiką to nie tylko modny gadżet – to przede wszystkim świetna ochrona dla Twojego tableta. Wrażliwy sprzęt, który każdego dnia narażony jest na uszkodzenie, zyska w ten sposób amortyzujący wstrząsy i chroniący oryginalną obudowę futerał. Dzieki niemu tablet zyska ochronę przed zabrudzeniami, zalaniem, porysowaniem, popękaniem. Obudowa z nadrukiem stworzona w kreatorze etuo.pl może mieć różną estetykę: znajdziesz u nas futerały skórzane, z materiałów syntetycznych, z klapką, z kieszonkami na karty czy inne drobiazgi. Wszystkie wykonane są z wysokogatunkowych materiałów i idealnie dopasowane do obudowy tabletu, dzięki czemu świetnie się prezentują, są trwałe, eleganckie, odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Apple iPad mini (2019) - specyfikacja modelu

Apple iPad mini (2019) to jeden z najlepszych tabletów na rynku. Jest smukły, lekki, poręczny, a jednocześnie oferuje niezwykłą wydajność. Może pracować na pełnych obrotach nawet przez 10 godzin bez konieczności ładowania. Pozwala na regulację jasności wyświetlacza, dzięki czemu doskonale zastępuje czytnik e-booków. Jest wyposażony w wysokiej jakości aparat i kamerę. Ma niezwykle czuły ekran, dzięki czemu tworzenie na nim grafiki z użyciem rysika to prawdziwa przyjemność. Apple iPad mini (2019) to lider na rynku – ten tablet za jego świetny design, nowoczesne podzespoły i przyjazne oprogramowanie pokochają nawet najbardziej wymagający użytkownicy.