Zaprojektuj etui na Apple iPad Pro 12.9 (2020) z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Twoje spersonalizowane etui z nadrukiem do Apple iPad Pro 12.9 (2020)

Poszukujesz niespotykanego etui z nadrukiem do tabletu Apple iPad Pro 12.9 (2020), a może masz własny, oryginalny pomysł na swój autorski case? W takim razie zapraszamy do skorzystania z udostępnionego na naszej stronie kreatora etui, w którym może powstać Twoja obudowa z własną grafiką. Zaprojektuj etui, którego nie ma nikt inny na świecie. Etui z własnym nadrukiem może nawiązywać do Twojego indywidualnego gustu i poczucia estetyki. Obudowa z własną grafiką może być także inspirowana Twoim hobby, ulubionym filmem czy wykonywanym zawodem. Na tej samej zasadzie możesz również stworzyć etui na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Jakie elementy może zawierać obudowa z własną grafiką?

Nasz kreator etui pozwala na dodawanie dowolnych elementów graficznych z pamięci Twojego komputera. Dotyczy to zatem nie tylko obrazków, ale również zdjęć. Dzięki temu możesz stworzyć niepowtarzalny case ze swoim zdjęciem przywołującym dobre wspomnienia. Jeśli chcesz, możesz wzbogacić projekt swojego etui z nadrukiem, wykorzystując w tym celu dostępną w kreatorze galerię gotowych obrazów oraz fontów. Zaprojektuj etui z inspirującym napisem o estetycznym kroju, dodaj do zdjęcia ciekawe obramowanie lub inny akcent graficzny. Każdy element możesz dowolnie obracać, skalować, duplikować oraz zarządzać jego kryciem.

Czym wyróżnia się Apple iPad Pro 12.9 (2020)?

Tablet Apple iPad Pro 12,9 posiada duży wyświetlacz Liquid Retina o znakomitej rozdzielczości 2732 x 2048 pikseli. Charakteryzuje się on wyjątkową powłoką o właściwościach oleofobowych oraz antyrefleksyjnych, dzięki czemu współczynnik odbicia światła wynosi zaledwie 1,8%. Obudowa ma opływowy kształt z powodu estetycznie zaokrąglonych rogów. Tablet wykorzystuje do pracy wydajny czip A12Z Bionic o architekturze 64-bitowej. Z przodu urządzenia znajduje się obiektyw ultraszerokokątny 10 Mpx o polu widzenia 125 stopni, a z tyłu obiektyw szerokokątny 12 Mpx z portretową przysłoną 1.8. Dodatkową jakość do rozmów wideo wnoszą również cztery głośnik audio i pięć mikrofonów studyjnej jakości.