61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na Apple iPhone 11 z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

iPhone 11 - zaprojektuj wymarzony case

Szukasz oryginalnego etui na model Apple iPhone 11? Już nie musisz korzystać z gotowych rozwiązań. Dzięki etuo.pl możesz teraz stworzyć case z grafiką według swojego pomysłu. Jak to działa? Wystarczy, że wejdziesz na odpowiednią podstronę etuo.pl z aplikacją. Tam załaduj zdjęcie ze swojego dysku - i po prostu zaprojektuje etui na telefon! Wybraną fotografię możesz oczywiście zmniejszać, powiększać oraz regulować jej transparentność. Możesz też dodawać elementy graficzne oraz napisy. Gwarantujemy, że tak stworzone etui będzie jedyne w swoim rodzaju!

Zalety spersonalizowanego iPhone 11

Etui z własnym nadrukiem to oczywiście coś dla indywidualistów, którzy chcą, by ich telefon naprawdę się wyróżniał. A co może być na takim etui? Ilu użytkowników, tyle pomysłów. Dosyć często na zdjęciach są fotografie bliskich osób - partnerów czy dzieci. Ale niektórzy decydują się też na umieszczenie tam pamiątek z wakacji czy samodzielnie opracowanych grafik. Można też na obudowie zamieścić na przykład motto życiowe lub ulubiony cytat. Oczywiście obudowa z własnym zdjęciem to też rewelacyjnym pomysł na prezent. Tym bardziej że można tam dodać indywidualne życzenia dla bliskiej osoby. Obudowy z euto.pl są również bardzo proste w instalacji, można je także szybko zdjąć. Dlatego niektórzy dobierają od razu kilka wersji - i zakładają w zależności od okazji.

Apple iPhone 11 - specyfikacja modelu

11 to najmniejsza wersja iPhone'a z rodziny XI firmy Apple. Jak na sprzęt tej firmy przystało, Apple iPhone 11 jest wykonany z materiałów o świetnej jakości. Niebanalny jest też design. Ta wersja iPhone'a charakteryzuje się niewielką "wysepką" z tyłu obudowy, na której znajduje się zestaw trzech aparatów fotograficznych. iPhone bazuje na nowym systemie operacyjnym iOS 13, który jest nie tylko szybszy, ale też zdecydowanie bardziej oszczędny. Wzmocniona jest też bateria, która ma już pojemność 3110 mAh. Flagowiec firmy z Cupertino nie tylko ciekawie wygląda, ale jest też dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.