Zaprojektuj etui na Apple iPhone 11 Pro Max z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

iPhone 11 Pro Max - zaprojektuj wymarzony case

Posiadasz smartfon Apple iPhone 11 Pro Max i chciałbyś go nieco spersonalizować? Na etuo.pl mamy dużo futerałów na ten model. Jeśli jednak nie znajdziesz tam swojego wymarzonego wzoru, mamy jeszcze jedną, niezwykle ciekawą opcję. Dzięki naszej specjalnej aplikacji możesz zaprojektować etui z własnym nadrukiem. To niezwykle proste. Wystarczy wejść na odpowiednią podstronę etuo.pl, załadować z dysku komputera odpowiednie zdjęcie i je przerobić. Projekt możesz zwiększać, pomniejszać, dodawać do niego elementy graficzne oraz napisy... Możesz też regulować transparentność zdjęcia. Jeśli jednak masz jeszcze jakieś wątpliwości, to case z grafiką pomoże ci zaprojektować nasz film instruktażowy.

Zalety spersonalizowanego iPhone 11 Pro Max

Obudowa z własnym zdjęciem sprawy, że model iPhone 11 Pro Max będzie wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo. Na etui można bowiem zamieścić ulubiony obraz, fotografię bliskiej osoby czy pamiątkę z wakacji. Ale ostateczny wygląd etui zależy tak naprawdę wyłącznie od twojego pomysłu i od twojej kreatywności. Można postawić na przykład na oryginalne kadry lub abstrakcyjne wzory. Etui z własnym nadrukiem to także bez wątpienia świetny pomysł na prezent. Możesz zaskoczyć jakąś bliską osobę, wręczając jej na przykład case z jej własnym zdjęciem, ozdobiony dodatkowo spersonalizowanymi życzeniami. Nie zastanawiaj się więc i zaprojektuj etui na telefon już teraz!

Apple iPhone 11 Pro Max - specyfikacja modelu

Apple iPhone 11 Pro Max to największy smartfon tej znanej, amerykańskiej firmy. Urządzenie działa na 6,5-calowym wyświetlaczu typu OLED. Cechą charakterystyczną modelu jest z pewnością "wysepka" w tylnej części obudowy, na której znajduje się potrójny aparat fotograficzny. XI wcielenie iPhone'a jest oczywiście zdecydowanie bardziej zaawansowane technicznie niż jego poprzednicy. Działa na systemie operacyjnym iOS 13, ma mocniejszą baterię, a wyświetlacz zyskał lepszą rozdzielczość. Również zoom w aparacie zdecydowanie poprawiono. Interesujący jest także design, który zresztą zawsze był mocną stroną produktów od Apple. iPhone 11 Pro Max to z pewnością doskonała propozycja dla miłośnika nowinek technologicznych, który pragnie mieć zawsze najnowsze rozwiązania.