Zaprojektuj etui na Apple iPhone 12 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPhone 12 – zaprojektuj etui z własnym nadrukiem

Chcesz wyróżnić się w swoim otoczeniu, a może po prostu potrzebujesz akcesorium, które każdego dnia będzie poprawiać Twój humor? W obu przypadkach polecamy wykorzystać dostępny na naszej stronie kreator etui do zaprojektowania własnego etui z nadrukiem. Obudowa z własną grafiką może uwzględniać dowolne obrazki, zdjęcia oraz napisy, także z pamięci Twojego urządzenia. W ten sposób możesz zaprojektować choćby case ze swoim zdjęciem lub wyjątkowe etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Kreator etui jest prosty i intuicyjny w obsłudze, jednak zawsze gwarantuje profesjonalny efekt. Nadruk wygląda estetycznie i zachowują wysoką trwałość.

Twoja spersonalizowana obudowa do Apple iPhone 12 (5.4)

Twoja obudowa z własną grafiką stanowi doskonałą okazję do popisania się posiadaną kreatywnością. Zaprojektuj etui zgodnie z własnym gustem i upodobaniami. Nadruk może nawiązywać na przykład do Twoich zainteresowań, gustu muzycznego, wykonywanej pracy czy światopoglądu. Stwórz własną obudowę z ulubionym cytatem, posługując się prostym edytorem tekstowym w kreatorze. Zaprojektuj case ze swoim zdjęciem, wykorzystując w tym celu fotografię bliskiej Ci osoby, Twojego domowego pupila lub krajobraz z minionych wakacji. Jeżeli planujesz stworzyć etui na prezent dla posiadacza Apple iPhone 12, popisz się swoją znajomością na jego temat. Nadruk może być inspirowany na przykład jego hobby.

Czym na tle innych flagowców wyróżnia się Apple iPhone 12?

Jak każdy nowy produkt marki Apple, również Apple iPhone 12 stanowi małą rewolucję wśród obecnie produkowanych smartfonów. Tym razem nowa jakość dotyczy powrotu do korzeni – pomimo zaawansowanych możliwości technologicznych iPhone jest bowiem dostępny w wyjątkowo kompaktowym rozmiarze. Ekran AMOLED o przekątnej 5,4 cala nie tylko można obsługiwać wygodnie jedną ręką, ale również pozwala na zmieszczenie iPhone’a w kieszeni. Telefon korzysta z oszałamiająco wydajnego procesora Apple A14 Bionic. Do dyspozycji użytkowników pozostaje także duży RAM, sporo pamięci wewnętrznej do zagospodarowania i wysokiej jakości aparat fotograficzny.