Zaprojektuj etui na Apple iPhone 12 Pro z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui do Apple iPhone 12 Pro

Wybierając etui z nadrukiem do swojego Apple iPhone 12 Pro, wcale nie musisz decydować się na case z gotowym motywem. Właśnie w tym celu udostępniamy na naszej stronie intuicyjny w obsłudze kreator etui, w którym możesz zaprojektować etui z własnym nadrukiem, również etui na prezent. Nasz kreator etui pozwala na dodawanie obrazków, zdjęć oraz napisów - także bezpośrednio z galerii Twojego urządzenia. Do Twojej dyspozycji pozostaje bogata galeria obrazów wewnątrz kreatora oraz jego prosty edytor tekstu. Dzięki temu może powstać Twoja w pełni unikalna obudowa z własną grafiką.

Apple iPhone 12 Pro – stwórz case ze swoim zdjęciem

Jedno z najciekawszych zastosowań naszego kreatora etui dotyczy zaprojektowania w nim obudowy z własnym zdjęciem. Do etui z własnym nadrukiem możesz użyć dowolnej fotografii, na przykład bliskiej Ci osoby, domowego pupila czy pięknego krajobrazu z minionych wakacji. Stwórz własną obudowę, która każdego dnia będzie poprawiać Ci humor. Etui z własnym nadrukiem możesz wzbogacić o efektowny napis jednym z estetycznych krojów pisma dostępnych w kreatorze. Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać na przykład ważną dla Ciebie datę, imię ukochanej osoby czy inspirujący Cię cytat. Każdy element dodany przez Ciebie do kreatora etui podlega zaawansowanej edycji, m.in. obracaniu, skalowaniu, duplikacji czy też zarządzaniu kryciem.

Dlaczego warto kupić Apple iPhone 12 Pro (6.1)?

Wydajny i designerski Apple iPhone 12 Pro korzysta z wąskoramkowego wyświetlacza klasy Pro Motion. Oprócz wysokiej rozdzielczości gwarantuje on także odświeżanie obrazu z częstotliwością 120 Hz. Z tego powodu doskonale nadaje się nie tylko do oglądania filmów, ale również do grania w gry. Serce telefonu stanowi najnowszy procesor Apple A14 Bionic wspierany przez pamięć RAM o dużej wielkości. Z tyłu obudowy znajduje się potrójny aparat fotograficzny korzystający ze specjalnego sensora głębi ostrości. Pojemny akumulator w połączeniu z energooszczędnymi układami gwarantuje długi czas iPhone’a bez konieczności ładowania.