Zaprojektuj etui na Apple iPhone 12 Pro Max z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPhone 12 Pro Max – zaprojektuj etui z własnym nadrukiem

Case do Twojego Apple iPhone 12 Pro Max (6.7) towarzyszy Ci każdego dnia, dlatego warto, aby jego wygląd w stu procentach odpowiadał Twoim preferencjom estetycznym. Dla najbardziej wymagających klientów naszego sklepu internetowego stworzyliśmy specjalny kreator etui, w którym można zaprojektować etui z własnym nadrukiem. Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać różnorodne elementy, takie jak obrazki, zdjęcia oraz napisy – również z pamięci posiadanego przez Ciebie urządzenia. W ten sposób możesz zaprojektować na przykład case ze swoim zdjęciem, zarówno dla siebie, ale także jako etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Podczas projektowania etui z nadrukiem ogranicza Cię wyłącznie własna kreatywność!

W jaki sposób możesz wykorzystać nasz kreator etui?

Zadbaliśmy o to, by nasz kreator etui był jak najbardziej intuicyjny w obsłudze, dlatego mogą korzystać z niego także osoby nieposiadające doświadczenia w projektowaniu graficznym. Nie zmienia to jednak faktu, że kreator etui ma zaawansowane możliwości edycyjne. Każdy element graficzny, który dodasz do projektu swojego etui z nadrukiem, podlega zaawansowanej edycji. Możesz dowolnie skalować go, obracać, duplikować lub zarządzać jego kryciem. W obrębie kreatora znajduje się również prosty edytor tekstu z wieloma estetycznymi fontami. W ten sposób Twoja obudowa z własną grafiką może zyskać efektowny napis, na przykład inspirujący Cię cytat lub zabawną kwestię z ulubionego filmu.

Specyfikacja techniczna Apple iPhone 12 Pro Max

Apple iPhone 12 Pro Max posiada największy wyświetlacz z całej linii flagowców. Ekran klasy AMOLED o przekątnej 6,7 cala i odświeżaniu obrazu na poziomie 120 Hz doskonale sprawdzi się dla osób oglądających filmy i seriale na telefonie, a także dla graczy. Oprócz wysokiej klasy wyświetlacza warto zwrócić uwagę także na możliwości fotograficzne Apple iPhone 12. Z tyłu obudowy znajduje się potrójny aparat fotograficzny o dużych matrycach, który wspiera inteligentny sensor LiDAR. Dodatkowy atut stanowi pojemna bateria oraz kompatybilność z najnowszym standardem sieci 5G.