CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Apple iPhone 6 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Smartfona Apple iPhone 6 nie trzeba nikomu przedstawiać. To urządzenie stało się już prawdziwą legendą i chyba nie ma człowieka, który nie słyszał o „telefonach z jabłkiem”. Ta popularność sprawiła, że Apple iPhone 6 pochwalić może się zarówno ogromną liczbą fanów, jak i sporą rzeszą zagorzałych przeciwników. Szósta odsłona iPhone wyposażona została w ekran pojemnościowy Retina o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 1334x750 pikseli.

Za płynną pracę urządzenia odpowiada autorski procesor Apple A8, który wspomagany jest przez układ graficzny PowerVR 6 GX6450 i 1 GB pamięci RAM. Obsługa urządzenia odbywa się z pomocą systemu operacyjnego IOS w wersji 8,4. Apple iPhone 6 otrzymał możliwość komunikowania się z satelitami GPS oraz systemem nawigacji GLONASS. Nie zabrakło także modułu WiFi oraz modemu LTE.

Dumny posiadacz iPhone 6 to zwykle człowiek, który ceni sobie modę i indywidualny styl. Dlatego dla miłośników marki Apple przygotowaliśmy unikalną możliwość. Każdy może stać się posiadaczem spersonalizowanego etui z własnym nadrukiem. Wystarczy dobry pomysł i kilka chwil by zaprojektować swój własny futerał. Nie trzeba mieć do tego specjalnych umiejętności i drogiego oprogramowania. Wystarczy dobry pomysł i fajna grafika. Kreator etui dostępny na stronie pozwala szybki i intuicyjnie stworzyć idealne etui z własnym zdjęciem. Taki case to idealny sposób na to, aby zaprezentować światu swój odmienny styl, zainteresowania i pasje. To także jedyny w swoim rodzaju prezent dla bliskiej osoby lub przyjaciela. Etui z nadrukiem stanowić może szczególny sposób na wyrażenie swojej osobowości lub wdzięczności wobec najdroższych osób w swoim życiu. Dzięki nam Apple iPhone 6 może stać się jeszcze bardziej unikatowy!