Zaprojektuj etui na Apple iPhone SE (2020) z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę lub etui na prezent do Apple iPhone SE (2020)

Jeżeli lubisz oryginalne, spersonalizowane akcesoria, koniecznie zaprojektuj etui z własnym nadrukiem, wykorzystując w tym celu udostępniony na naszej stronie kreator etui. Twoja obudowa z własną grafiką do Apple iPhone SE (2020) może zawierać dowolne elementy graficzne, dodane zarówno z galerii kreatora, jak i z pamięci Twojego komputera. Możesz zatem zaprojektować case ze swoim zdjęciem, do którego wykorzystasz na przykład fotografię bliskiej Ci osoby. Szerokie możliwości edycyjne sprawdzą się doskonale, jeśli planujesz stworzyć etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Z pewnością zaimponujesz wtedy komuś swoją znajomością na temat jego gustu i zainteresowań.

Ciekawe pomysły na etui z własnym nadrukiem

Mogąc zaprojektować w 100% oryginalne etui z nadrukiem, wiele osób decyduje się na case ze swoim zdjęciem. To świetny sposób na to, by zawsze mieć przy sobie fizyczną fotografię przywołującą dobre wspomnienia. Jeżeli chcesz, zaprojektuj etui także w formie rozbudowanego kolażu z wieloma różnymi zdjęciami. Nasz kreator etui oferuje jednak także inne możliwości, którymi możesz wzbogacić swój projekt. Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać obrazki oraz napisy. W tym celu warto wykorzystać estetyczne fonty dostępne w kreatorze i, w zależności od własnych preferencji, dodać zabawny tekst lub inspirujący cytat.

Jakie możliwości oferuje Apple iPhone SE (2020)?

Słynna na cały świat amerykańska marka sprzętu elektronicznego powróciła nieco do korzeni, prezentując swoim fanom Apple iPhone SE (2020). Smartfon nie tylko ma niższą cenę od pozostałych flagowców Apple, ale także cechuje się klasycznym, minimalistycznym designem. Posiada wyświetlacz Retina HD o przekątnej 4,7 cala, dzięki czemu zmieścisz go w swojej kieszeni. Możesz dostosować pojemność pamięci wewnętrznej, wybierając między 64, 128 lub 256 GB. iPhone pracuje w oparciu o czip A13 Bionic zapewniający wysoką wydajność obliczeniową. Obudowę skonstruowano zgodnie z normą IEC 60529, dzięki czemu iPhone jest odporny na zachlapania, wodę oraz pył.