Zaprojektuj etui na Asus ROG Phone 3 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Spersonalizowane etui z nadrukiem na Asus ROG Phone 3

Gamingowy smartfon Asus ROG Phone 3 zasługuje na oryginalne etui z nadrukiem. Korzystając z oferty naszego sklepu internetowego, masz szansę samodzielnie zaprojektować etui z własnym nadrukiem. Do Twojej dyspozycji udostępniamy bowiem prosty w obsłudze kreator etui. Teraz Twój smartfon może mieć nadruk na przykład nawiązujący do Twojej ulubionej gry. Obudowa z własną grafiką może zawierać dowolne obrazki, zdjęcia oraz napisy. To Ty decydujesz o ich ostatecznym układzie, mogąc dowolnie przesuwać je, obracać oraz skalować. Stwórz własną obudowę albo zaprojektuj etui na prezent dla innego zapalonego gracza mobilnego.

Stwórz case ze swoim zdjęciem Asus ROG Phone 3

Jeden z ciekawszych sposób, w jaki możesz wykorzystać nasz kreator etui, projektując obudowę na smartfon Asus ROG Phone 3, to etui z fotografią. Stwórz case ze swoim zdjęciem, wykorzystując w tym celu dowolną fotografię z pamięci swojego urządzenia. Może być to na przykład zdjęcie Twojego domowego pupila z podpisem w postaci jego imienia. Etui z własnym zdjęciem to całkowicie niepowtarzalne akcesorium, którego nie będzie miał nikt inny na świecie. Pozwoli Ci jeszcze lepiej wyrazić siebie, swoją osobowość lub zainteresowania. Do projektu etui z własnym nadrukiem użyj fotografii nawiązującej do Twojego hobby, na przykład sportu, który uprawiasz.

Jakie możliwości oferuje Asus ROG Phone 3?

6,59-calowy Asus ROG Phone 3 to potężny smartfon gamingowy. Duży, wąskoramkowy ekran klasy AMOLED wyświetla obraz w jakości Full HD+ i odświeża go z częstotliwością 144 Hz. Bateria o pojemności 6000 mAh obsługuje szybkie ładowanie Quick Charge 4.0. Do wyboru pozostają aż 3 warianty pamięci wewnętrznej i pamięci RAM. Największe wartości to aż 512 GB pamięci wbudowanej i 16 GB pamięci operacyjnej. Ultrawydajny Qualcom Snapdragon 865+ obsługuje najnowszy standard sieci 5G. Tylny aparat fotograficzny składa się z trzech obiektywów z główną matrycą Sony 64 Mpx. Do dyspozycji pozostaje NFC i Dual SIM.