Zaprojektuj etui na Asus Zenfone 7 (ZS670KS) z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem do Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko gotowe etui z nadrukiem, ale również prosty w obsłudze i całkowicie darmowy kreator etui. Za pośrednictwem tej intuicyjnej aplikacji masz szansę zaprojektować całkowicie oryginalne etui z nadrukiem, którego nie ma nikt inny. Stwórz własną obudowę o preferowanej kolorystyce oraz elementach graficznych, które odzwierciedlają Twój gust i osobowość. Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać dowolne zdjęcia, obrazki oraz napisy – także te dodane z pamięci Twojego urządzenia. Dodatkowo do dyspozycji masz bogatą galerię obrazków i fontów wewnątrz kreatora. Każdy element graficzny podlega Twojej swobodnej edycji: skalowaniu, obracaniu, duplikacji bądź zarządzaniu kryciem poszczególnych warstw.

Asus Zenfone 7 (ZS670KS) – stwórz własną obudowę lub etui na prezent

Wykorzystując nasz kreator etui, możesz zaprojektować zarówno etui dla siebie, jak i etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Obudowa ze spersonalizowaną grafiką może stanowić bardzo miły upominek na przykład dla Twojej mamy, kolegi z pracy, który obchodzi właśnie urodziny, lub przyjaciółki, która niedawno kupiła nowy smartfon. Etui z własnym nadrukiem możesz zaprojektować w dowolny dla siebie sposób. Możesz stworzyć na przykład case ze swoim zdjęciem, do którego użyjesz fotografii przywołującej dobre wspomnienia. Obudowa z własną grafiką może także nawiązywać do gustu oraz indywidualnych zainteresowań właściciela.

Charakterystyka Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

Telefon Asus Zenfone 7 (ZS670KS) posiada 6,67-calowy ekran AMOLED wyświetlający obraz w jakości Full HD+. Możesz oglądać na nim swoje ulubione filmy w zapierającej dech jakości. Dzięki odświeżaniu obrazu o częstotliwości 90 Hz smartfon doskonale nadaje się również do grania w gry, prezentując szczegółową i płynną grafikę. Zenfone 7 zawiera wyjątkowo wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 865+, który w połączeniu z 8 GB RAM składa się na potężne obliczeniowo urządzenie. Warto zwrócić uwagę na zaawansowane możliwości fotograficzne telefonu. Jego tylny aparat fotograficzny dysponuje trzema obiektywami: standardowym, szerokokątnym oraz teleobiektywem