Zaprojektuj etui na BQ Aquaris VS Plus z własnym nadrukiem

Brak wyników wyszukiwania

BQ Aquaris VS Plus - zaprojektuj wymarzony case

Obecnie rynek akcesoriów do smartfonów nasycony jest różnorodnymi produktami. Obudowy i bumpery dostępne na sklepowych półkach występują w najróżniejszych wzorach, kolorach i kształtach. Jednak pochodzą one z masowej produkcji i nietrudno spotkać kogoś, kto posiada takie samo etui jak my. Jeśli poszukujesz czegoś, co cię wyróżni, zaprojektuj etui na telefon na stronie internetowej naszego sklepu etuo.pl, gdzie znajdziesz nasz kreator bumperów na telefon. Jest to jedyne w swoim rodzaju narzędzie, dzięki któremu zaprojektujesz własny case ze zdjęciem, dowolną grafiką lub obrazkiem. Kreator nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu każdy poradzi sobie ze stworzeniem etui z własnym nadrukiem na BQ. Grafiki drukujemy przy wykorzystaniu najnowszej technologii, dzięki czemu są one odporne na ścieranie i zmywanie. Pozwala to na bezproblemową ich pielęgnację i łatwe utrzymanie w czystości. Wszystkie obudowy sprzedawne przez etuo.pl wykonane są z materiałów najwyższej jakości, są wytrzymałe i łatwe w montażu oraz demontażu. Posiadają także niezbędne wycięcia na wszystkie komponenty telefonu, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z ładowarki i słuchawek, bez potrzeby zdejmowania etui.

Zalety spersonalizowanego BQ Aquaris VS Plus

Spersonalizowana obudowa pełni przede wszystkim funkcję ochronną, zabezpieczając nasze urządzenie przed brudem, kurzem i szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, a także zarysowaniami, otarciami i zadrapaniami. Jest to także sposób na podkreślenie własnego stylu. Oryginalne plecki mogą być też doskonałym prezentem, na przykład etui ze wspólnym zdjęciem, które nie tylko spełni swoje zadanie jako osłonka, ale także stanie się nowoczesnym odpowiednikiem zdjęcia w ramce. Bliską osobę lub przyjaciela możemy obdarować osobistym prezentem w postaci obudowy związanej z jej zainteresowaniami, na przykład ze zdjęciem ulubionego aktora, kadrem z ukochanego serialu lub pejzażem wymarzonej destynacji wakacyjnej.

BQ Aquaris VS Plus - specyfikacja modelu

BQ Aquaris VS Plus to nowoczesny telefon o oszczędnym, minimalistycznym designie. Posiada wysokiej klasy aparat i jest wyposażony w system Android. <