61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na BQ Aquaris X2 Pro z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

BQ Aquaris X2 Pro - zaprojektuj wymarzony case

Każdy z nas lubi niepowtarzalne i oryginalne gadżety. Etui z własnym nadrukiem to znakomity sposób na to, by wyróżnić się w tłumie za pomocą jedynego w swoim rodzaju gadżetu. Na stronie internetowej naszego sklepu etuo.pl znaleźc można unikatowy kreator bumperów, dzięki któremu stworzysz wyjątkowy case ze zdjęciem, grafiką, obrazem, ulubioną postacią z filmu animowanego. Kreator jest niezwykle prosty w użyciu, dzięki intuicyjnemu interfejsowi z jego obsługą poradzi sobie każdy, nawet niedoświadczony użytkownik. Nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, wszystko odbywa się online za pomocą strony etuo.pl. Kreator pozwala także dowolnie wybrać kolor tła, tak aby współgrał z wybranym obrazkiem. Nadrukie wykonywane są przy uzyciu najnowszej technologii, są odporne na ścieranie i zmywanie, dzięki czemu obudowę z nadrukiem można z powodzeniem myć ciepłą wodą z mydłem.

Zalety spersonalizowanego BQ Aquaris X2 Pro

Spersonalizowana obudowa to doskonały sposób na wyróżnienie się w tłumie za pomocą oryginalnego dodatku. Obecnie gadżety służace ochronie smartfonu pełnią nie tylko funkcję praktyczną, są także dodatkiem uzupełniającym stylizację. Jest to także idealny pomysł na prezent, na porzykład dla bliskiej osoby, współpracownika, na urodziny lub rocznicę. Obudowa ozdobiona wspólnym zdjęciem przywoła miłe chwile i będzie znacznie bardziej praktyczna niż fotografia umieszczona w ramce. Zaprojektuj etui na telefon Bq i obdaruj przyjaciela lub cżłonka rodziny bumperem z jego ulubionym aktorem, wykonawcą lub pejzażem z wakacji. Taki oryginalny i własnoręcznie wykonany przedmiot to doskonała alternatywa dla gotowych upominków, które możemy znaleźć w sklepach w masowych ilościach.

BQ Aquaris X2 Pro - specyfikacja modelu

BQ Aquaris X2 Pro to pierwszy smartfon wyposażony w Google Lens, czyli soczewkę umożliwiającą robienie zdjęć oraz nagrywanie także w złych warunkach oświetleniowych i przy niedostatecznej ilości światła. Urządzenie posiada nowoczesny design, waży niewiele, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego stopu aluminium przy produkcji obudowy. To elegancki smartfon na miarę naszych czasów.