Zaprojektuj etui na Cubot z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem na swój smartfon Cubot

Pokrowiec na telefon to niezbędne akcesorium dla każdego smartfona. Nie oznacza to jednak, że ochronka na telefon ma być przez Ciebie wybierana wyłącznie na podstawie jej właściwości ochronnych. Nie bez znaczenia pozostaje wygląd etui, który klienci sklepu internetowego etuo.pl mogą w zupełności dopasować do swoich preferencji. Możliwość stworzenia spersonalizowanego nadruku jest dostępna w przypadku różnego rodzaju etui. Dotyczy zarówno klasycznych case’ów silikonowych oraz plastikowych, jak i futerałów w formie książkowej lub pokrowców pancernych. Dzięki temu można cieszyć się nie tylko pożądanymi właściwościami obudowy na telefon Cubot, ale także jej nienaganną estetyką. Co ważne, jakość autorskiego etui z nadrukiem w żaden sposób nie odbiega od standardu wykonania gotowej obudowy. Nadruk jest zatem odporny na ścieranie, nie blaknie i nie ulega trwałym zabrudzeniom.

Telefon Cubot – jakie zalety ma obudowa z własną grafiką?

Case na telefon towarzyszy Ci na co dzień, a warto otaczać się przedmiotami, których estetyka korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Tworząc etui z własnym nadrukiem, masz szansę spersonalizować wygląd swojego smartfona. W zależności od własnego poczucia estetyki, nadasz jego obudowie pożądany kolor oraz charakter. Stworzysz także w 100% oryginalne etui z nadrukiem, którego nie ma nikt inny na świecie. Poprzez dodany obrazek, zdjęcie lub napis Twoja obudowa z własną grafiką może być radosna lub zabawna. Możesz również zaprojektować etui inspirujące Cię do codziennych wyzwań, wykorzystując w tym celu ważny dla Ciebie cytat. Stwórz własną obudowę, która nawiązuje do Twoich zainteresowań, na przykład uprawianego sportu, gotowania czy ulubionego gatunku filmowego. Od teraz etui z nadrukiem każdego dnia może poprawiać Ci humor.

W jaki sposób możesz wykorzystać nasz kreator etui?

Dostępny na stronie etuo.pl kreator etui to prosta i intuicyjna w obsłudze aplikacja. Mimo to gwarantuje możliwość stworzenia etui z nadrukiem, które prezentuje się elegancko i profesjonalnie. Do kreatora możesz dodawać dowolne elementy graficzne: zdjęcia, napisy oraz obrazki. Każda z warstw podlega zaawansowanej edycji: obracaniu, skalowaniu, duplikacji oraz zarządzaniu kryciem. W zależności od własnych preferencji zaprojektuj case ze swoim zdjęciem, na przykład z fotografią wykonaną podczas minionych wakacji. Aby dodatkowo ozdobić etui z nadrukiem, wykorzystaj dostępny w kreatorze prosty edytor tekstu i za pomocą jednego z wielu estetycznych fontów dodaj napis o dowolnej treści, na przykład ważną dla Ciebie datę.

Zaprojektuj etui na prezent dla innego posiadacza smartfona Cubot

Podobają Ci się możliwości gwarantowane przez nasz kreator etui? Możesz zaprojektować w nim nie tylko własną obudowę, ale także etui na prezent dla innego posiadacza telefonu Cubot. Elegancki, sentymentalny, a zarazem praktyczny prezent stanowi idealne połączenie. Projektując dla kogoś etui z nadrukiem, możesz zaprezentować jak wiele wiesz na temat czyichś upodobań. Obudowa ze spersonalizowaną grafiką może nawiązywać na przykład do czyjegoś ulubionego filmu albo gatunku muzycznego. Dla najbliższych wyjątkowo miłym upominkiem może być etui ze zdjęciem – na przykład Wasza wspólna fotografia. W ramach prezentu etui z własnym nadrukiem możesz podarować na przykład przyjacielowi, swojej dziewczynie, mamie albo koledze z pracy.

Cubot – informacje na temat marki telefonów

Chiński producent elektroniki Cubot oferuje smartfony o dobrych parametrach technicznych, które jednocześnie są dostępne w atrakcyjnych cenach. Szeroki asortyment marki Cubot sprawia, że grono jej odbiorców jest wyjątkowo zróżnicowane. Dla użytkowników poszukujących nieskomplikowanych telefonów z niskiej półki cenowej przygotowywane są modele takie jak Cubot J3 oraz Cubot R9. Telefony te w dalszym ciągu umożliwiają robienie zdjęć, korzystanie z internetu, a nawet posiadają czytniki linii papilarnych. Bardziej wymagających zainteresować może natomiast na przykład Cubot C30 z dedykowanym smartwatchem. Jego pamięć wbudowana ma pojemność aż 256 GB, pamięć RAM wielkość 8 GB, a oprócz tego smartfon korzysta z wydajnego procesora Helio P60. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że nawet w przypadku najdroższych telefonów Cubot kwota za smartfon nie przekracza 1000 zł.