Zaprojektuj etui na Google Pixel 3a z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Google Pixel 3a - zaprojektuj wymarzony case

Oryginalne etui luc spersonalizowany case chroniący skutecznie Twój telefon stworzysz dzięki kreatorowi etui dostępnemu na stronach etuo.pl. Oferujemy nie tylko bogatą bazę oryginalnych, gotowych wzorów utrzymanych w stylu boho, minimalistycznym lub z zabawnymi grafikami z popkultury, ale też możliwość wgrania własnych ulubionych zdjęć i wykorzystania ich na obudowie z nadrukiem. Kreator etui pozwala online załadować zdjęcia o jak najwyższej jakości oraz o wielkości co najmniej 640 x 480 pikseli, wypełnić nimi całe tło lub dobrać jego kolor według indywidualnych upodobań, a następnie zamówić odpowiedni spersonalizowany case. W ofercie etuo.pl znajdziesz zarówno popularne pokrowce silikonowe, jak i case z klapką oraz obudowy typu portfel pozwalające na wygodne zmieszczenie nie tylko telefonu, ale też kart bankomatowych lub banknotu na drobne zakupy. Zaprojektuj etui na telefon, które pozwoli Ci w korzystny sposób wyróżnić się z tłumu.

Zalety spersonalizowanego Google Pixel 3a

Jednak obudowa z własnym nadrukiem czy pokrowiec z własnym zdjęciem to nie tylko podkreślenie Twojej osobowości, ale też przede wszystkim skuteczna ochrona dla smartfonów. Wyposażone w coraz większe ekrany ułatwiające obsługę smartfony są również podatne na zarysowania, zaplamienia czy stłuczenie matrycy. Warto więc o nie we właściwy sposób zadbać, stosując obowiązkowe współcześnie dla wszystkich użytkowników osłony. Wykonane z wysokiej jakości materiałow obudowy dostępne w etuo.pl zabezpieczają skutecznie smartfon, a nadruki cyfrowe wykonywane na nich pozwalają długo cieszyć się oryginalnym i estetycznym wyglądem aparatu.

Google Pixel 3a - specyfikacja modelu

Google Pixel 3a to budżetowa wersja nowego aparatu marki Google zaprezentowana na Google I/O 2019. Wraz z wersją Pixel 3a XL stanowi ciekawą propozycję dla wielbicieli robienia efektownych zdjęć. Został nie tylko wyposażony w 12,2-megapikselową matrycę z przysłoną f/1,8 i optyczną stabilizacją obrazu, ale też tryby pozwalające na wykonywanie zdjęć w ciemnościach czy portretów lub selfie z rozmytym tłem. Fantastyczną jakość zapewnia także zoom cyfrowy, podbijający szczegółowość zdjęć z dwukrotnym przybliżeniem.