Zaprojektuj etui na Google Pixel 3a XL z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Google Pixel 3a XL - zaprojektuj wymarzony case

Chcesz wykazać się oryginalnością? Zaprojektuj etui na telefon stosownie do swoich zainteresowań lub ozdób je ulubionym zdjęciem z wakacji z ukochaną osobą! Kreator etui na stronach etuo.pl to łatwy sposób na nadanie twojemu smartfonowi zindywidualizowanego wyglądu, a jednocześnie skuteczna ochrona ekranu. Spersonalizowany case stworzysz wgrywając do kreatora etui swoje zdjęcia o możliwie najwyższej jakości i wielkości 640 x 480 pikseli. Pamiętaj, aby wypełnić zdjęciem cały wzór obudowy na telefon lub dobrać jego kolor, bowiem niemożliwy jest nadruk na przezroczystym tle. Przed wysłaniem zamówienia sprawdź, czy wszystkie szczegóły się zgadzają, bowiem po jego przyjęciu nie ma miejsca na żadne ingerencje.

Zalety spersonalizowanego Google Pixel 3a XL

Dla współczesnych użytkowników smartfonów obudowa z własnym nadrukiem to nie tylko efektowny gadżet podkreślający ich osobowość, ale przede wszystkim praktyczne zabezpieczenia aparatu. Wypadki przy codziennym użytkowaniu smartfonów zdarzają się często i ich ekran może się stłuc po wyślizgnięciu się z rąk lub choćby zarysować w torbie lub kieszeni. Z tego też względu silikonowa osłonka, etui typu portfel z dodatkową kieszonką na banknot lub kartę kredytową czy pokrowiec z własnym zdjęciem z klapką będą dobrym zabezpieczeniem, aby dłużej cieszyć się idealnym wyglądem telefonu i jego funkcjonalnością. Wszystkie materiały, z których wykonywane są obudowy mają podwyższoną trwałość i odporność na uszkodzenia, dzięki czemu odpowiednio zabezpieczą Twój telefon.

Google Pixel 3a XL - specyfikacja modelu

Google Pixel 3a XL, podobnie jak pokrewny mu model Pixel 3a, został zaprezentowany na otwarcie Google I/O 2019. Telefon jest skierowany przede wszystkim do miłośników robienia pięknych i efektownych zdjęć, dzięki wyposażeniu go w 12,2-megapikselową matrycę, przysłonę f/1,8 i optyczną stabilizację obrazu. Ponadto posiada dodatkowe tryby ułatwiające robienie zdjęć w nocy - Night Sights, Super Res Zoom - zoom cyfrowy pozwalający uzyskać wyższą szczegółowość zdjęć oraz tryb Portrait Mode dający możliwość wykonywania portretów z rozmytym tłem. Wszystko to powoduje, że smartfon daje naprawdę wyjątkowe możliwości dla osób namiętnie fotografujących rzeczywistość wokół siebie.