Zaprojektuj etui na Google Pixel 4 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Google Pixel 4 – zaprojektuj wymarzony case

Stwórz własne etui na telefon, które dopasujesz w pełni do wymiarów i kształtu Google Pixel 4. Nie musisz wysyłać producentowi wskazówek oraz życzeń dotyczących wyglądu Twojego wymarzonego case’a. Poprzez dedykowany kreator etui dostępny na naszej stronie własnoręcznie zadbasz o każdy szczegół. Dodaj do niego własne zdjęcia i grafiki, skorzystaj z tych udostępnionych w galerii obrazów lub połącz wszystko w jeden niepowtarzalny kolaż. Wykreowane przez Ciebie etui na telefon może nawiązywać do aktualnych trendów, zawierając modne motywy oraz wzory. Możesz także zaprojektować case ze zdjęciem, wykorzystując do tego fotografię bliskiej Ci osoby, zwierzaka lub pięknego miejsca z wakacji.

Zalety spersonalizowanego Google Pixel 4

W sklepach stacjonarnych i internetowych dostępna jest naprawdę imponująca liczba wzorów i kolorów, które można nadrukować na case’y. Mimo wszystko zawsze pozostaje ryzyko powtarzalności wybranego wzoru oraz pewnym mankamentów, które niekoniecznie odpowiadają naszym preferencjom. Stwórz własne etui na telefon, aby mieć pewność, że posiadany przez Ciebie motyw jest w 100% unikalny. Wyrazisz w ten sposób swoją indywidualność – Twój gust, zainteresowania oraz osobowość. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu w szczególności osobom o artystycznym usposobieniu. Jednak nawet mniej kreatywni mogą docenić choćby case ze zdjęciem swojej pociechy lub, co więcej, obudowę zaprojektowaną właśnie przez nią. Takie etui będzie poprawiać nam humor w każdej chwili, gdy tylko na nie spojrzymy.

Google Pixel 4 – specyfikacja modelu

Google Pixel 4 wyróżnia się zastosowaniem nowych technologii, które wytyczają obecne trendy w projektowaniu urządzeń mobilnych. Warto zatem wspomnieć o zastosowanym w smartfonie radarze rozpoznającemu gesty dłonią Soli do Motion Sense. Gestykulując, jesteśmy w stanie m.in. natychmiast wyciszyć telefon, wyłączyć budzik lub zarządzać aktualnie odtwarzanymi utworami muzycznymi. Producent postawił w Google Pixel 4 także na wysokiej jakości aparaty fotograficzne, które posiadają funkcję stabilizacji obrazu, podwójnej ekspozycji oraz teleobiektywu. Zjawiskowa obudowa smartfona została wykonana z wytrzymałych materiałów – szkła oraz metalu. Możemy wzbogacić ją, tworząc obudowy z własnym nadrukiem.