CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Google Pixel 4a 5G z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz etui na Google Pixel 4a 5G

W ofercie sklepu internetowego Etuo.pl znajdziesz różnorodne etui z nadrukiem na swój Google Pixel 4a 5G. Nie oznacza to jednak konieczności wyboru obudowy z gotową grafiką. Do Twojej dyspozycji udostępniamy prosty w obsłudze kreator etui, który pozwoli Ci zaprojektować etui z własnym nadrukiem. Twoja obudowa z własną grafiką może zawierać różnorodne elementy: obrazki, zdjęcia oraz napisy. To Ty decydujesz o ich liczbie, rozmiarze, układzie i kolorystyce. Zaprojektuj etui, które wyraża Twoją unikalną osobowość, odzwierciedla posiadane zainteresowania albo wykonywany przez Ciebie zawód.

Google Pixel 4a 5G – zaprojektuj własną obudowę lub etui na prezent

Nasz kreator etui pozwoli Ci zaprojektować zarówno własne etui z nadrukiem, jak i case na prezent dla bliskiej osoby. Możesz zaprojektować dla niej choćby case ze swoim zdjęciem. Wystarczy, że z listy wybierzesz model smartfona Google Pixel 4a 5G, a następnie preferowany rodzaj etui, na który chcesz nanieść nadruk. Obudowa z własną grafiką to nie tylko prosty case silikonowy – oferujemy możliwość nadruku także na futerale w formie książkowej lub etui pancernym. Stwórz obudowę z własną grafiką, która będzie zarówno chronić Twój smartfon, jak i każdego dnia poprawiać Ci humor. Wysoka jakość etui z nadrukiem sprawia, że akcesorium jest odporne na ścieranie, blaknięcie i trwałe zabrudzenia.

Dane techniczne smartfona Google Pixel 4a 5G

6,24-calowy Google Pixel 4a 5G to wydajny smartfon, który obsługuje najnowszy standard sieci. Korzysta z dużego wyświetlacza klasy OLED o rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli. Ekran pokrywa szkło Corning Gorilla Glass 3. Za wydajną obsługę gier i aplikacji odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 765G, którego pracę wspiera 6 GB RAM. Dzięki funkcji Dual SIM poprzez smartfon można korzystać z dwóch numerów telefonu. Podwójny, tylny aparat fotograficzny pozwala na wykonywanie wysokiej jakości fotografii. Przy użyciu przedniego aparatu można uwiecznić efektowne selfie lub prowadzić wideorozmowę. Wbudowany moduł NFC pozwala na płatności zbliżeniowe.