CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Google Pixel 5 z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę do smartfona Google Pixel 5

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć idealnej obudowy wśród gotowych wzorów etui z nadrukiem do Google Pixel 5, nic straconego – do Twojej dyspozycji udostępniamy całkowicie darmowy kreator etui. To intuicyjna w obsłudze aplikacja, która pomoże Ci stworzyć perfekcyjne etui z własnym nadrukiem. Zaprojektuj nadruk na klasyczny case silikonowy lub futerał w formie książkowej. Możesz stworzyć własną obudowę lub etui na prezent dla innego posiadacza Google Pixel 5. Taki upominek z pewnością będzie miłą niespodzianką dla bliskiej Ci osoby.

Google Pixel 5 – przetestuj nasz bezpłatny kreator etui

Z dostępnego w naszej ofercie kreatora etui może skorzystać każdy, bez względu na doświadczenie w projektowaniu graficznym. Prosty w obsłudze kreator etui pozwoli Ci stworzyć na przykład case ze swoim zdjęciem. Do projektu etui z nadrukiem możesz użyć dowolnej fotografii z pamięci swojego urządzenia, która budzi w Tobie dobre emocje. Twoja obudowa z własną grafiką może każdego dnia poprawiać Ci humor. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem, który zawiera na przykład inspirujący Cię cytat lub śmieszny napis. Do ich wykonania możesz posłużyć się wbudowanym w kreator etui prostym edytorem tekstu z wieloma estetycznymi krojami pisma do wyboru.

Specyfikacja techniczna telefonu Google Pixel 5

Poręczny Google Pixel 5 stanowi dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują smartfona mieszczącego się w kieszeni. Wyświetlacz klasy OLED w Google Pixel 5 ma sześciocalową przekątną, dzięki czemu swobodnie można obsługiwać go jedną ręką. W dalszym ciągu ekran prezentuje bardzo dobą jakość obrazu Full HD+, a także gwarantuje odświeżanie z częstotliwością 90 Hz. Serce smartfona stanowi procesor Qualcomm Snapdragon wraz z układem graficznym Adreno 620 i 8 GB RAM. Pamięć wbudowana wynosi 128 GB, dzięku czemu można pomieścić wszystkie potrzebne pliki. Z tyłu obudowy mieści się podwójny aparat fotograficzny z obiektywem standardowym i ultraszerokokątnym. Bateria o pojemności 4000 mAh obsługuje ładowanie z mocą 18W.