Zaprojektuj etui na HTC Desire 19 Plus z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

HTC Desire 19 Plus - zaprojektuj wymarzony case

Posiadasz smartfona HTC Desire 19 Plus i szukasz odpowiedniego etui? Nie musisz wcale wybierać spośród gotowych wzorów! Bardzo ciekawą opcją może się okazać własna obudowa na smartfon! Wystarczy skorzystać z aplikacji na stronie etuo.pl. Kreator etui jest prosty i intuicyjny i pozwoli na zaprojektowanie obudowy w kilka bądź kilkanaście minut. Wystarczy tylko załadować odpowiednie zdjęcie z dysku komputera i dopasować je do swoich potrzeb i wymiarów telefonu. Dodatkowe porady co do przygotowania etui z własnym zdjęciem znajdziesz u nas na blogu, a także na filmikach instruktażowych.

Zalety spersonalizowanego HTC Desire 19 Plus

Co może ozdobić tak spersonalizowany case ze zdjęciem? To już zależy tylko i wyłącznie od Twojego pomysłu. Sporo użytkowników chce mieć na przykład przy sobie zawsze zdjęcie którejś z bliskich osób - i etui z własnym nadrukiem może tu być idealnym rozwiązaniem. Niektórzy natomiast preferują zdjęcia z pięknych zakątków ziemi lub samodzielnie zaprojektowane grafiki. Każde etui jednak jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na ścieranie. Dobrze też pamiętać, że taki dodatek nie służy wyłącznie personalizacji telefonu. Również zabezpiecza obudowę przed różnorodnymi uszkodzeniami - w tym przed tymi poważniejszymi. Nie zastanawiaj się więc więcej - już teraz wykorzystaj nasz kreator i zaprojektuj etui na telefon!

HTC Desire 19 Plus - specyfikacja modelu

HTC Desire 19 Plus to zaawansowany smartfon, który wyróżnia się świetnym 6,22-calowym wyświetlaczem o proporcjach 19:9 i rozdzielczości 1520 na 720 pikseli. W modelu zainstalowano procesor MediaTek Helio P35 z zegarem 2,3 GHz. Pamięć operacyjna to 4 GB RAM, a pamięć wbudowana - 64 GB. Miejsce na dane jednak można rozbudować poprzez karty microSD. Ten tajwański smartfon pracuje na systemie operacyjnym Android 9.0 Pie z autorską nakładką HTC Sense. W modelu wyróżnia się stosunkowo mocny akumulator o pojemności 3850 mAh oraz zestaw zaawansowanych aparatów fotograficznych. Smartfon ma wiele ciekawych funkcji, na przykład dual SIM, i jest dostępny jedynie kolorze niebieskim.