CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na HTC Desire 20 Pro z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

HTC Desire 20 Pro – zaprojektuj etui na prezent lub stwórz własną obudowę

Jako posiadacz HTC Desire 20 Pro, z pewnością pragniesz mieć wysokiej jakości obudowę o preferowanej estetyce. Jeżeli trudno Ci wybrać gotowe etui z nadrukiem, możesz zaprojektować własną obudowę w dedykowanym przez nas kreatorze. Twoje etui z własnym nadrukiem może nawiązywać do Twojego gustu oraz zainteresowań. Stwórz własną obudowę lub zaprojektuj etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Takie akcesorium może towarzyszyć jej każdego dnia, niezmiennie poprawiając humor. To od Ciebie zależy ostateczny wygląd etui z nadrukiem – obudowa może zawierać zabawny obrazek, ważną datę czy ulubioną fotografię. Każdy element dodany do kreatora etui możesz dowolnie skalować, obracać, duplikować oraz zarządzać jego kryciem.

Stwórz case ze swoim zdjęciem do HTC Desire 20 Pro

Bardzo osobisty i niezmiennie efektowny pomysł na to, jak wykorzystać nasz kreator etui, to po prostu case ze swoim zdjęciem. Do projektu etui z własnym nadrukiem możesz wykorzystać dowolną fotografię z pamięci własnego urządzenia. Może być to na przykład zdjęcie z wakacji, portret ukochanej osoby lub fotografia Twojego domowego pupila. Case ze swoim zdjęciem możesz dodatkowo wzbogacić o kolejne elementy graficzne, takie jak napis o preferowanej treści czy obrazek. Ciekawy pomysł stanowi wpisanie na przykład inspirującego cytatu.

Parametry techniczne telefonu HTC Desire 20 Pro

Smartfon HTC Desire 20 Pro jest dostępny w atrakcyjnej cenie i oferuje bardzo dobre parametry techniczne. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665 o taktowaniu 2.00 GHz, którego pracę wspomaga aż 6 GB RAM. Telefon posiada 6,5-calowy, wąskoramkowy wyświetlacz Full HD+. Zlokalizowany w lewym, górnym narożniku wyświetlacza aparat bez notcha dysponuje matrycą o wielkości 25 Mpx. Z tyłu obudowy mieści się natomiast poczwórny aparat fotograficzny o głównej matrycy 48 Mpx. W jego skład wchodzi obiektyw standardowy, szerokokątny, macro oraz do rejestracji głębi. Smartfon posiada baterię 5000 mAh wspierającą technologię Quick Charge 3.0.