Zaprojektuj etui na Huawei GX8 z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 1)
Filtry
Marka urządzenia 1
Model urządzenia 103
Producent / Seria 1
Kolor 1
Sortuj
Sortuj domyślnie
Od najnowszych
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najpopularniejszych
Wyprzedaż
Huawei GX8 - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

Huawei GX8 - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Cena promocyjna 55,17 zł Normalna cena 64,90 zł
 

Smartfon GX8 od producenta Huawei został gorąco przyjęty już po samych zapowiedziach. Wszystko za sprawą ceny smartfona, która była bardzo niska w porównaniu z jego zaawansowaniem i wyglądem. Smartfon ma obudowę zaprojektowana w przeważającej większości z metalu - zaledwie 10% materiału jest jedynie plastikiem. Ale to nie wszystko, co sprawiło, że średniak zyskał tak wysokie noty na rynku. Ważący 164 gramy Huawei GX8 ma zainstalowany 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości full HD.

Ośmiordzeniowy Snapdragon 615 i 2GB pamięci RAM sprawiają, że telefon sprawnie chodzi i nie zawiesza się przy otworzeniu kilku aplikacji jednocześnie. Dodatkowo mamy do wykorzystania 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy jej poprzez kartę microSD. Telefon wyposażony jest także w aparat 13 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu OIS oraz w czytnik linii papilarnych, c jest zdecydowaną odrębnością porównując z innymi urządzeniami średniej klasy.
Pomimo, że model ma dość wytrzymałą obudowę, to jednak zabrudzenie bardzo łatwo przedostaje się do wnętrza smartfona. Dlatego warto zabezpieczyć swój telefon zarówno przed tym, ale także na wypadek niespodziewanego upadku urządzenia. Etui na telefon jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż pomoże zachować Huawei GX8 w idealnym stanie. Dodatkowo, w naszym kreatorze można zaprojektować swój pokrowiec. Wystarczy wsysać swoje wybrane zdjęcie lub napis. Tak spersonalizowany telefon na pewno pomoże wyróżnić się z tłumu. Nasze nadruki są bardzo odporne na ścieranie oraz zabrudzenia, więc będa się wspaniale prezentować na etui przez długi czas! Zachęcamy zatem do zaprojektowania własnego etui na Huawei GX8.