Zaprojektuj etui na Huawei Honor 20 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Honor 20 - zaprojektuj wymarzony case

Zaprojektuj etui na telefon i ciesz się możliwością jego skutecznej ochrony, połączonej z ciekawym designem. W ofercie sklepu etuo.pl znajdziesz różnego typu pokrowce, osłony i case'y, które możesz ozdobić wzorem wybranym z bazy sklepu lub wykreować własny, jedyny w swoim rodzaju wzór, używając do tego ulubionych zdjęć. Etui z własnym nadrukiem możliwe jest do wykonania w prosty sposób. Wystarczy na stronie etuo.pl dobrać ramkę dedykowaną Twojemu modelowi telefonu i wgrać zdjęcia o dobrej jakości i rozmiarach co najmniej 640x480 pikseli. Zdjęcia mogą być obracane lub przycinane w kreatorze, można także zastosować na nich efekt przenikania, tworząc ciekawy kolaż z kilku zdjęć lub wypełnić jednym ulubionym całą ramkę. Na koniec dobierz tylko ewentualnie kolor tła, jeśli nie chcesz, aby zdjęcie wypełniło całą ramkę i wyślij zamówienie. Obudowa z własnym zdjęciem lub case z grafiką zostaną dostarczone do Ciebie w ciągu kilku dni.

Zalety spersonalizowanego Honor 20

Etui z własnym nadrukiem lub case zdobiony wzorem, jaki pasuje do Twoich indywidualnych upodobań możesz zamówić w różnorodnych formach. W etuo.pl dostępne są pokrowce w postaci osłonek silikonowych, etui typu portfel, w których wygodnie możesz zmieścić także karty bankomatowe lub banknoty czy obudowę z klapką. Wszystkie wykonane są z materiałów o podwyższonej trwałości i odporności na zarysowania czy uszkodzenia. Dzięki temu skutecznie chronią ekran i matrycę Twojego smartfona przed uszkodzeniem po upadku z wysoka czy przy noszeniu w kieszeni lub torbie.

Honor 20- specyfikacja modelu

Nowy model marki Huawei - Honor 20 to premiera na rynku smartfonów, która ma zrewolucjonizować sposób robienia zdjęć i dorównać precyzją oraz ich jakością tradycyjnym aparatom zdjęciowym. Poczwórny aparat wspierany przez sztuczną inteligencję pozwala na wykonywanie świetnej jakości zdjęć panoramicznych, makro, zdjęć portretowych, modowych czy w warunkach nocnych. Takie możliwości daje zastosowana w nim matryca Sony IMX586 odpowiadająca za precyzję szczegółów na zdjęciach i tryb Ultra Clarity pozwalający na wykonywanie kilku zdjęć jednocześnie.