Zaprojektuj etui na Huawei Honor 20 Pro z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Honor 20 Pro - zaprojektuj wymarzony case

Szukasz możliwości skutecznego zabezpieczenia swojego smartfona przed konsekwencjami upuszczenia go na ziemię lub zabrudzeniem, zarysowaniem i zaplamieniem przy noszeniu w kieszeni i torbie? Sklep internetowy etuo.pl daje Ci taką możliwość dzięki trwałym i wygodnym w użytkowaniu obudowom na telefon, które możesz dodatkowo ozdobić własnym, oryginalnym wzorem. Zaprojektuj etui na telefon, używając prostego w obsłudze kreatora etui dostępnego online. Wystarczy w dedykowaną Twojemu modelowi ramkę wgrać ulubione zdjęcia o możliwe wysokiej jakości i rozmiarach 640x480 pikseli, a następnie wypełnić jednym zdjęciem całą ramkę lub wykorzystać kilka z nich, stosując efekt przenikania i tworząc kolaż. Zdjęcia można również ozdobić zabawnym napisem, który również znajdziesz w kreatorze etui tworząc w ten sposób miłą pamiątkę dla samego siebie lub bliskiej Ci osoby. Etui z własnym nadrukiem lub obudowa z własnym zdjęciem jest zdobione drukiem o jakości cyfrowej, dzięki czemu będzie długo cieszyć Ciebie lub kogoś najbliższego.

Zalety spersonalizowanego Honor 20 Pro

Case z grafiką lub obudowę z własnym zdjęciem można wykonać na zróżnicowanych modelach pokrowców. W ofercie etuo.pl znajdziesz zarówno popularne osłonki silikonowe, jak i wygodne etui typu portfel z dodatkową kieszonką, w której można schować banknot lub karty bankomatowe czy praktyczny pokrowiec z klapką. Wszystkie są wyjątkowo odporne na zarysowania i uszkodzenia i posiadają wycięcia w odpowiednich miejscach, co pozwala korzystać w pełni z funkcjonalności telefonu, bez konieczności ich zdejmowania.

Honor 20 Pro - specyfikacja modelu

Smartfon Huawei Honor 20 Pro wyróżnia się na rynku telefonów komórkowych przede wszystkim aparatem o jasności f/1.4 oraz dodatkowym obiektywem pozwalającym na wykonywanie zdjęć macro. Zastosowany w nim sensor Sony IMX586 i optyczna stabilizacja obrazu umożliwia robienie zdjęć o profesjonalnej jakości, nawet w trudnych warunkach nocnych. Wyposażony w wyświetlacze o przekątnej 6,26″, rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli, pracujący na procesorze Kirin 980 z GPU Turbo 3.0 nowy model Huawei należy do najbardziej oczekiwanych telefonów przez miłośników dokumentujących rzeczywistość wokół siebie.