Zaprojektuj etui na Huawei Honor 9A z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Honor 9A – zaprojektuj etui w naszym kreatorze

Jeśli masz oryginalny pomysł na etui z własnym nadrukiem, nie decyduj się na pisemne zlecenie wykonania obudowy przez producenta. Znacznie lepszą alternatywę stanowi prosty w obsłudze kreator etui, w którym samodzielnie wykonasz projekt preferowanego nadruku. Stwórz własną obudowę w naszym kreatorze, mając gwarancję, że gotowe etui z nadrukiem będzie wyglądać identycznie. Możesz zaprojektować własne etui z nadrukiem lub stworzyć etui na prezent dla kogoś bliskiego. Spersonalizowana obudowa może nawiązywać do zainteresowań, gustu, poczucia humoru czy światopoglądu swojego właściciela. Gotowe etui z nadrukiem często bazują na aktualnie popularnych, powtarzających się motywach. Zaprojektuj etui samodzielnie, zyskując całkowitą swobodę w tworzeniu.

Co możesz umieścić na etui z własnym nadrukiem?

Wykorzystując nasz kreator etui, możesz stworzyć całkowicie niepowtarzalne etui z nadrukiem. Dodaj do swojego projektu zdjęcia, obrazki lub napisy bezpośrednio z pamięci komputera. To dobra okazja do tego, by stworzyć na przykład case ze swoim zdjęciem lub etui z nadrukiem w postaci inspirującego cytatu czy zabawnego obrazka z ulubionego filmu. Możesz także skorzystać z galerii obrazów i prostego edytora tekstu dostępnych w kreatorze. Każdy element graficzny Twojego etui z nadrukiem podlega edycji w postaci skalowania, duplikacji, obracania oraz zarządzania kryciem warstwy. Masz także całkowity wpływ na kolorystykę swojej obudowy.

Czym wyróżnia się Huawei Honor 9A?

Designerski wygląd Huawei Honor 9A stanowi nie jedyny wyróżnik tego smartfona. Posiada on 6,3-calowy wyświetlacz HD+ i gwarantuje dużą moc obliczeniową. Za taktowanie na poziomie 2 GHz odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 oraz 3 GB RAM. Telefon dysponuje także wysokiej jakości komponentami fotograficznymi. Jego tylny aparat składa się z trzech obiektywów: głównego, szerokokątnego oraz do odczytu głębi ostrości. Dzięki funkcji Dual SIM użytkownicy Honor 9A mogą korzystać z dwóch różnych numerów telefonu w tym samym czasie. Spore udogodnienie stanowi także dostęp do komunikacji NFC, dzięki czemu smartfonem można płacić zbliżeniowo.