Zaprojektuj etui na Huawei Honor 9X z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Honor 9X - zaprojektuj wymarzony case

Chcesz sprawić, by twój Huawei Honor 9X wyrażał twój styl? Zaprojektuj etui na telefon i stwórz unikatowy case! Wykorzystaj intuicyjny kreator etui i poczuj się jak prawdziwy designer. Stwórz case na telefon ze zdjęciem bliskiej osoby, ulubionym zespołem, sportowcem czy wymarzonym krajobrazem. Możliwości ogranicza wyłącznie twoja wyobraźnia! Jak zaprojektować unikalny pokrowiec na model 9X Huawei Honor? To proste. Wystarczy, że wybierzesz swój model telefonu i zdecydujesz się na rodzaj etui. Następnie kreator etui podpowie ci, jak zaprojektować futerał, dodając zdjęcie i tekst. Możesz skorzystać również z instrukcji obsługi kreatora. To naprawdę łatwe!

Zalety spersonalizowanego Huawei Honor 9X

Spersonalizowane gadżety takie jak case z własnym zdjęciem mogą być funkcjonalne i stylowe. Futerał na smartfon z własną grafiką sprawi, że twój Huawei Honor będzie jeszcze lepiej dopasowany do ciebie. Co więcej, case zapewnia ochronę przed otarciami, zarysowaniami czy zabrudzeniami. Obudowa z własną grafiką to nie tylko znakomity sposób na to, by wyrazić swój styl. Pokrowce na telefon z nadrukami stanowią również dobry pomysł na spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby. Wspólne zdjęcie, wizerunek ukochanego zwierzaka, a może nadruk z życiowym mottem? Zaprojektuj etui na etuo.pl, po które obdarowana osoba będzie sięgać z przyjemnością.

Huawei Honor 9X - specyfikacja modelu

Dlaczego Huawei Honor 9X to wyjątkowy smartfon? Przede wszystkim ze względu na nietypowy przedni aparat, który wysuwa się z górnej krawędzi telefonu. Ponadto urządzenie na zewnątrz składa się z przedniej i tylnej szklanej części, które zabudowano w metalowe ramki. Smartfon dysponuje 6,6-calowym panelem LCD z rozdzielczością FullHD. Warto zaznaczyć, że ten model Huawei Honor wyposażono w podwójny aparat: jeden z głównym czujnikiem i drugi z pomocniczym sensorem, który służy do wykrywania głębi obrazu. Nie bez znaczenia jest też bogata kolorystyka modelu. Producent wyszedł poza ramy klasycznych odcieni, choć i w tych telefon jest dostępny dla użytkowników. Fani nietypowych barw mogą na przykład pokusić się o czerwony lub niebieski Huawei Honor sygnowany oznaczeniem 9X.