Zaprojektuj etui na Huawei Honor 9X Lite z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę do Honor 9X Lite

Jeśli chcesz posiadać całkowicie oryginalne i niepowtarzalne etui ochronne do swojego Huawei Honor 9X Lite, koniecznie przetestuj możliwości, jakie gwarantuje nasz kreator etui. To prosta w obsłudze aplikacja, która nie wymaga zaawansowanych umiejętności w projektowaniu. Stwórz własną obudowę z dowolnymi elementami graficznymi – nie tylko obrazkami, ale także zdjęciami lub napisami. Co ważne, Twoje etui z własnym nadrukiem może zawierać także obrazy lub zdjęcia dodane bezpośrednio z pamięci Twojego komputera. Możesz w ten sposób stworzyć efektowny case ze swoim zdjęciem lub rysunkiem.

Spraw komuś miłą niespodziankę, projektując etui na prezent

Dostępny na naszej stronie kreator etui pozwala nie tylko, by stworzyć etui z nadrukiem na własny użytek, ale również etui na prezent. Taki osobisty, oryginalny oraz praktyczny upominek z pewnością sprawi przyjemność każdemu posiadaczowi smartfona Huawei Honor 9X Lite. Zaprojektuj etui nawiązujące do jego zainteresowań, światopoglądu czy poczucia humoru. Projekt etui z nadrukiem możesz wzbogacić dodatkowo dowolnym, efektownym napisem, który każdego dnia będzie poprawiać humor użytkownikowi obudowy. Kreator etui zawiera prosty edytor tekstu z wieloma atrakcyjnymi wizualnie krojami pisma. W kreatorze znajdziesz także bogatą galerię gotowych obrazków mogących dodatkowo wzbogacić projekt etui z nadrukiem.

Jakie atuty ma Huawei Honor 9X Lite?

Smartfon Huawei Honor 9X Lite oferuje dostęp do pakietu aplikacji Google, a także posiada dobrą konfigurację sprzętową. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 710 o taktowaniu 2.20 GHz wspomagany przez pamięć RAM o wielkości 4 GB. Obraz wyświetla 6,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD+. Można oglądać na nim m.in. zdjęcia wykonane przez dobrej jakości aparat fotograficzny smartfona. Tylny moduł fotograficzny bazuje na dwóch obiektywach korzystających z głównej matrycy o wielkości 48 Mpx. Aparat do selfie posiada z kolei matrycę o wielkości 16 Mpx. Pamięć wewnętrzna telefonu wynosi 128 GB i można rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci o pojemności nawet 256 GB.