Zaprojektuj etui na Huawei Mate 20 X z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Mate 20 X - zaprojektuj wymarzony case

Zaprojektuj etui na telefon Huawei Mate 20 X dzięki intuicyjnemu w obsłudze kreatorowi dostępnemu na stronie etuo.pl. Stwórz unikalny futerał, skutecznie chroniący Twój aparat przed zarysowaniami i uszkodzeniami w wyniku upuszczenia go przez przypadek z dużej wysokości. Obudowa z grafiką wybraną spośród tysięcy dostępnych w naszej bazie wzorów pozwala na wyróżnienie się telefonu spośród innych. Można także przygotować pokrowiec z własnym zdjęciem lub zestawem zdjęć najbliższych osób, który będzie uroczym prezentem na Święta Bożego Narodzenia lub jakiejkolwiek innej okazji. Biorąc telefon do ręki, jego właściciel za każdym razem uśmiechnie się na widok ukochanych twarzy.

Zalety spersonalizowanego Huawei Mate 20 X

Kreator etui, który oferujemy naszym klientom na stronie internetowej to prosty sposób na skuteczne zabezpieczenie aparatów, a jednocześnie możliwość pełnego korzystania z ich funkcji. Silikonowe etui z własnym nadrukiem, bumper czy case pancerny dopasowane są idealnie do poszczególnych modeli, dzięki czemu utrzymują telefon w miejscu, nawet po uderzeniu o ziemię. Wszystkie są zaopatrzone w wycięcia w miejscach gniazd i pozwalają na dostęp do komponentów telefonu bez konieczności ich zdejmowania. Można nadrukować na nich zabawne napisy lub po prostu stworzyć kolaż z wybranych grafik albo samodzielnie załadowanych zdjęć do kreatora. Dzięki temu każdy właściciel telefonu ma możliwość używania obudowy dokładnie odzwierciedlającej jego osobowość lub zainteresowania.

Huawei Mate 20 X - Informacje o telefonie

Telefon Huawei Mate 20 X to najnowszy model produkcji 2018 chińskiej firmy. Jest to, jak do tej pory, największy spośród telefonów tej marki, którego ekran ma przekątną 7.2 cala, porównywalną niemalże z ekranem tabletów. Procesor Kirin 980, wyświetlacz wykonany w technologii OLED, rozdzielczość 2244 x 1080 pikseli, a także głośniki stereo i wytrzymała bateria pozwalają używać go nie tylko do rozmów telefonicznych, ale także do oglądania filmów, czytania prasy, korzystania z mediów społecznościowych czy grania w ulubione gry. Oferowane na stronie etuo.pl case’y i bumpery wykonane z wyjątkowo wytrzymałych materiałów pozwolą na cieszenie się jego funkcjonalnością przez długi czas.