Zaprojektuj etui na Huawei Mate 30 Pro z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Mate 30 Pro - zaprojektuj wymarzony case

W dzisiejszych czasach każdy z nas chce się wyróżnić spośród tłumu czymś wyjątkowym i unikalnym. Jedną z takich możliwości jest własny projekt pokrowca na telefon. Jeśli marzysz o niepowtarzalnym wzorze, który możesz własnoręcznie zmodyfikować etuo.pl daje Ci taką możliwość. Za pomocą kreatora będziesz mógł stworzyć etui na telefon, które jednocześnie będzie zwracało uwagę swoim wyglądem i dodatkowo zabezpieczy Twój telefon przed niepożądanym uszkodzeniem lub zarysowaniem. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala na ochronę oraz doskonały komfort użytkowania. Wszystkie pokrowce, które zostaną zaprojektowane za pośrednictwem naszej strony, są wykonywane z niezwykłą starannością o każdy szczegół. Zaprojektuj etui na swój telefon i zadbaj o jego bezpieczeństwo.

Zalety spersonalizowanego Huawei Mate 30 Pro

Unikalność Twojego Huawei Mate 30 Pro może być od dziś na wyciągnięcie dłoni. W bardzo szybki i prosty sposób, za pomocą kilku kroków i intuicyjnemu kreatorowi na naszej stronie internetowej każdy może stworzyć wyjątkowy i oryginalny case z własnym zdjęciem, logiem ulubionej firmy, czy ekskluzywnym samochodem. Gotowe wzory pokrowców, które powszechnie dostępne są w serwisach internetowych mogą nie spełniać oczekiwań wymagających klientów. W trosce o wszystkich wielbicieli kreatywnych rozwiązań etuo.pl daje możliwość stworzenia niepowtarzalnej obudowy. Obudowa ze zdjęciem może być również wspaniałym pomysłem na prezent z okazji urodzin, walentynek, świąt lub innych wyjątkowych okazji.

Huawei Mate 30 Pro - specyfikacja modelu

Huawei Mate 30 Pro to smartfon wykonany z niezwykłą precyzją. Na uwagę zasługuje już jego konstrukcja. Cały telefon został wykonany ze szkła. Brzegi telefonu są zaokrąglone, co również zwraca uwagę konsumentów. Huawei jest wodo- oraz pyłoodporny, co zostało potwierdzone certyfikatem IP68. Wygodnym rozwiązaniem jest również wbudowanie czytników linii papilarnych bezpośrednio w wyświetlacz. Telefon wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED a omawiany model posiada przekątną 6,53 cala. Model posiada także poczwórny moduł aparatów, w którego skład wchodzą szerokokątny obiektyw, teleobiektyw, obiektyw standardowy oraz ToF służący do wykrywania głębi obrazu. Telefon umożliwia także 10- krotny zoom. Ważną zaletą tego modelu jest również bezprzewodowe ładowanie.