Zaprojektuj etui na Huawei MatePad Pro 10.8 z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 1)
Filtry
Marka urządzenia 1
Model urządzenia 103
Producent / Seria 1
Kolor 1
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Huawei MatePad Pro 10.8 - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Zaprojektuj etui Wallet Book

Huawei MatePad Pro 10.8 - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Cena promocyjna 102,77 zł Normalna cena 120,90 zł
 

Wykorzystaj kreator etui do projektu własnej obudowy Huawei MatePad Pro 10.8

W przypadku tabletów etui stanowi niemal niezbędne akcesorium – chroni ono bowiem urządzenie przed uszkodzeniem na skutek upadku. Wyposażenie tabletu w etui nie oznacza jednak uszczerbku na jego estetyce. W naszym sklepie znajduje się wiele modnych i ciekawych wzorów obudowy do Huawei MatePad Pro 10.8. Dla najbardziej wymagających udostępniamy z kolei zaawansowany, jednak intuicyjny w obsłudze kreator etui. Nie potrzeba mieć żadnego doświadczenia w obróbce grafiki komputerowej, aby zaprojektować w nim etui z własnym nadrukiem. Kreator etui można wykorzystać także do stworzenia etui na prezent.

Stwórz case ze swoim zdjęciem do Huawei MatePad Pro 10.8

Nasz kreator etui pozwala na dodawanie nie tylko obrazków oraz napisów, ale także własnoręcznie wykonanych fotografii. Case ze swoim zdjęciem to bardzo miły gadżet, który na co dzień może poprawiać nam humor. Takie etui z nadrukiem może zawierać na przykład krajobrazy przypominające ubiegłoroczne wakacje, ale także wspólne fotografie rodzinne czy kolaż z naszymi zwierzętami domowymi. Stwórz własną obudowę, używając do niej dokładnie tych zdjęć, które budzą w Tobie najcieplejsze odczucia. Aby efektownie zwieńczyć całą kompozycję, zaprojektuj etui z dodatkowym napisem, ramką lub innymi elementami graficznymi. Każdy z nich możesz dowolnie skalować, obracać czy duplikować.

Możliwości tabletu Huawei MatePad Pro 10.8

10,8-calowy tablet Huawei MatePad Pro 10.8 to wszechstronne urządzenie multimedialne dla całej rodziny. Tablet wyróżnia się wysokiej jakości ekranem LCD Huawei FullView, który otacza bardzo wąskie obramowanie. Dzięki temu obraz może wypełniać maksimum przewidzianej przestrzeni. Szybką i niezawodną obsługę nawet najbardziej wymagających gier i aplikacji gwarantuje ośmiordzeniowy procesor HUAWEI Kirin 990 wspomagany przez 6 GB pamięci RAM. Tablet zawiera bardzo pojemną baterię 7250 mAh. Tylny aparat posiada matrycę 13 Mpx, a przedni 8 Mpx – oba mogą robić zdjęcia i nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości. Pamięć wewnętrzna urządzenia wynosi 128 GB, jednak można rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci do 256 GB.