Zaprojektuj etui na Huawei MatePad T10 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 100
×
Producent / Seria 1
×
Kolor 1
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę na Huawei MatePad T10

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko wysokiej jakości etui z gotowym nadrukiem. Oferujemy Ci również do wykorzystania prosty w obsłudze kreator etui, w którym masz szansę stworzyć swój autorski nadruk na różne rodzaje etui. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem dopasowanym do oryginalnych wymiarów i kształtu tabletu Huawei MatePad T10. Kreator etui pozwoli Ci dodać do projektu dowolne elementy graficzne, takie obrazki, zdjęcia i napisy. Twój spersonalizowany nadruk może nawiązywać do posiadanych przez ciebie zainteresowań, cech charakteru albo indywidualnych upodobań estetycznych.

Zaprojektuj etui na prezent dla innego posiadacza Huawei MatePad T10

Obudowa z własną grafiką to oryginalny i praktyczny pomysł na prezent, który może sprawić dużo radości innemu użytkownikowi Huawei MatePad T10. Zaprojektuj etui na prezent dla bliskiej osoby z okazji świąt, urodzin, imienin lub innych okoliczności. Możesz stworzyć na przykład case ze swoim zdjęciem i inspirującym cytatem. Do projektu możesz wykorzystać Waszą wspólną fotografię lub zaimponować komuś wiedzą na temat gustu danej osoby. Etui na prezent może nawiązywać na przykład jego ulubionego gatunku muzycznego, filmu albo uprawianego sportu. Niezależnie od tego, jaki nadruk zaprojektujesz, możesz mieć pewność, że stworzone przez Ciebie etui z własnym nadrukiem to w 100% oryginalne akcesorium i nikt inny na świecie nie może mieć identycznego.

Huawei MatePad T10 – możliwości tabletu

9,7-calowy Huawei MatePad T10 to lekki i kompaktowy tablet z ekranem panoramicznym. Można oglądać na nim filmy, grać w gry, czytać książki, surfować po Sieci czy też prowadzić wideorozmowy. Tablet nadaje się do korzystania przez całą rodzinę, także przez dzieci. Dysponuje bezpiecznym trybem kontroli rodzicielskiej, dzięki któremu najmłodsi użytkownicy są chronieni przed treściami nieodpowiednimi dla ich wieku. Zamiast tego mogą korzystać z licznych materiałów edukacyjnych i gier. Producent zadbał o ochronę wzroku osób korzystających z tabletu – niską emisję światła niebieskiego, nocny tryb wyświetlania obrazu oraz funkcję e-książki.