Zaprojektuj etui na Huawei MediaPad M5 Lite 8 z własnym nadrukiem

Brak wyników wyszukiwania

Huawei MediaPad M5 Lite 8 - zaprojektuj wymarzony case

Współcześnie produkowane tablety i smartfony cieszą swoją funkcjonalnością i jakością obrazu, ale jednocześnie wymagają starannej ochrony przed stłuczeniem, zarysowaniem czy zaplamieniem urządzeń w trakcie ich codziennego użytkowania. Zaprojektuj etui na telefon, które pozwoli Ci w skuteczny sposób ochronić wykorzystywane urządzenia. Odpowiednio dobrane etui z własnym nadrukiem lub obudowa z własnym zdjęciem to nie tylko efektowny gadżet, który będzie wyróżniał nasz model wśród innych, ale również obowiązkowe wyposażenie dla każdego, kto chce długo cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem. Case z grafiką lub obudowę z własnym zdjęciem wykonasz w kreatorze etui dostępnym online na stronach sklepu internetowego etuo.pl. Pozwala on wykorzystać własne zdjęcia do stworzenia jedynego w swoim rodzaju wzoru. Możesz także wybrać jeden z dostępnych w obszernej bazie gotowych nadruków i cieszyć się skuteczną ochroną Twojego telefonu oraz jego wyjątkowym wyglądem.

Zalety spersonalizowanego MediaPad M5 Lite 8

Wśród modeli dedykowanych poszczególnym modelom smartfonów, na których możesz nadrukować dowolny wzór, znajdują się m.in. obudowy silikonowe, etui z klapką zabezpieczającą oraz etui portfelowe, z dodatkową kieszonką, w której możesz ukryć kartę bankomatową lub banknot na drobne zakupy w trakcie spaceru z psem. Wykonane z materiałów o wyjątkowo wysokiej jakości, odpornych na uszkodzenia i zarysowania, obudowy posiadają wycięcia w odpowiednio dobranych miejscach, dzięki czemu korzystanie z komponentów i pełnej funkcjonalności smartfona nie wymaga ich zdejmowania. Cyfrowy nadruk wzorów utrzymuje je natomiast przez długi czas w idealnym stanie, ciesząc oko każdego użytkownika telefonów komórkowych.

Huawei MediaPad M5 Lite 8 - specyfikacja modelu

Huawei MediaPad M5 Lite 8 to tablet zaprezentowany przez znanego producenta smartfonów, będący propozycją dla osób poszukujących naprawdę niewielkich urządzeń tego typu, których można wygodnie używać w trakcie drogi do pracy środkami komunikacji miejskiej czy innych sytuacjach. 8-calowy ekran urządzenia przykryty szkłem 2.5 D wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD (1920×1200 pikseli). Na ekranie umieszczony został przedni aparat z 8 Mpix matrycą i przysłoną f/2.0. Z tyłu znalazło się miejsce na podobną kamerę 13 Mpix i automatyczną regulacją ostrości.