Zaprojektuj etui na Huawei Nova 5T z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Nova 5T – zaprojektuj wymarzony case

Nie musisz wybierać wśród setek gotowych case’ów na telefon. Zamiast tego samodzielnie zaprojektuj etui na swojego Huawei Nova 5T. Zwykle największy wybór wzorów posiadają klasyczne obudowy silikonowe, jednak Ty masz możliwość autorskiego nadruku także na etui książkowym. Tworzenie obudowy z własnym wzorem to doskonała okazja do popisania się swoją kreatywnością. Pomoże Ci w tym profesjonalny kreator etui, który jest łatwy w obsłudze. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, dzięki którym możesz dodawać grafiki, a następnie je modyfikować. Oprócz własnych plików graficznych masz dostęp także do bogatej galerii z modnymi wzorami i deseniami. Każdy element dowolnie skaluj, obracaj, duplikuj lub zarządzaj jego kryciem.

Zalety spersonalizowanego Huawei Nova 5T

W Sieci znajdziesz wiele ciekawych wzorów na obudowy smartfonów, jednak nigdy nie będą one w pełni spersonalizowane. Stwórz własne etui na telefon, które będzie całkowicie oryginalne. Możesz przykładowo wybrać case ze zdjęciem, do którego wykorzystasz autorską fotografię. Dzięki polu dodawania tekstu wpiszesz dowolne słowo, cytat lub śmieszną kwestię. Efekt będzie tak samo profesjonalny, jak w przypadku gotowego etui. Odpowiadają za to udostępnione fonty, które zawierają najmodniejsze kroje pisma. Nie musisz także obawiać się, że obudowa, którą otrzymasz, będzie się różnić od Twojego projektu. Zapisany przez Ciebie plik zostanie zlecony bezpośrednio do wydruku – bez jakichkolwiek modyfikacji.

Huawei Nova 5T – specyfikacja modelu

Huawei Nova 5T to wydajny smartfon zamknięty w kolorowych, lśniących obudowach. 6.26-calowy wyświetlacz okala bardzo wąska ramka ekranowa. Na bocznej krawędzi umieszczono czytnik linii papilarnych, dzięki któremu użytkownik może bezpiecznie odblokować telefon. Oryginalne rozwiązanie stanowi usytuowanie przedniego aparatu w lewym rogu wyświetlacza. Posiada on dużą matrycę o wielkości 32 Mpx. Z tyłu obudowy znajdziemy za to poczwórny aparat fotograficzny: standardowy, ultraszerokokątny, makro oraz do pomiaru głębi. Ich pracę wspomagają dedykowane tryby, dzięki którym zdjęcia są ostre i szczegółowe. Bateria umieszczona w smartfonie może być ładowana w trybie SuperCharge. W efekcie w ciągu 30 minut naładujesz ją do 50%.