Zaprojektuj etui na Huawei Nova 5T z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 4)
Filtry
Marka urządzenia 1
Model urządzenia 103
Producent / Seria 4
Kolor 2
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Huawei Nova 5T - zaprojektuj etui Soft Flex - czarny

Zaprojektuj etui Soft Flex

Huawei Nova 5T - zaprojektuj etui Soft Flex - czarny

Cena promocyjna 61,97 zł Normalna cena 72,90 zł
Huawei Nova 5T - zaprojektuj etui Glossy Case Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Glossy Case

Huawei Nova 5T - zaprojektuj etui Glossy Case

Cena promocyjna 84,92 zł Normalna cena 99,90 zł
Huawei Nova 5T - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui FLEXmat Case

Huawei Nova 5T - zaprojektuj etui FLEXmat Case - biały

Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł
Huawei Nova 5T - zaprojektuj etui Wallet Book - biały Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Wallet Book

Huawei Nova 5T - zaprojektuj etui Wallet Book - biały

Cena promocyjna 81,52 zł Normalna cena 95,90 zł
 

Huawei Nova 5T – zaprojektuj wymarzony case

Nie musisz wybierać wśród setek gotowych case’ów na telefon. Zamiast tego samodzielnie zaprojektuj etui na swojego Huawei Nova 5T. Zwykle największy wybór wzorów posiadają klasyczne obudowy silikonowe, jednak Ty masz możliwość autorskiego nadruku także na etui książkowym. Tworzenie obudowy z własnym wzorem to doskonała okazja do popisania się swoją kreatywnością. Pomoże Ci w tym profesjonalny kreator etui, który jest łatwy w obsłudze. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, dzięki którym możesz dodawać grafiki, a następnie je modyfikować. Oprócz własnych plików graficznych masz dostęp także do bogatej galerii z modnymi wzorami i deseniami. Każdy element dowolnie skaluj, obracaj, duplikuj lub zarządzaj jego kryciem.

Zalety spersonalizowanego Huawei Nova 5T

W Sieci znajdziesz wiele ciekawych wzorów na obudowy smartfonów, jednak nigdy nie będą one w pełni spersonalizowane. Stwórz własne etui na telefon, które będzie całkowicie oryginalne. Możesz przykładowo wybrać case ze zdjęciem, do którego wykorzystasz autorską fotografię. Dzięki polu dodawania tekstu wpiszesz dowolne słowo, cytat lub śmieszną kwestię. Efekt będzie tak samo profesjonalny, jak w przypadku gotowego etui. Odpowiadają za to udostępnione fonty, które zawierają najmodniejsze kroje pisma. Nie musisz także obawiać się, że obudowa, którą otrzymasz, będzie się różnić od Twojego projektu. Zapisany przez Ciebie plik zostanie zlecony bezpośrednio do wydruku – bez jakichkolwiek modyfikacji.

Huawei Nova 5T – specyfikacja modelu

Huawei Nova 5T to wydajny smartfon zamknięty w kolorowych, lśniących obudowach. 6.26-calowy wyświetlacz okala bardzo wąska ramka ekranowa. Na bocznej krawędzi umieszczono czytnik linii papilarnych, dzięki któremu użytkownik może bezpiecznie odblokować telefon. Oryginalne rozwiązanie stanowi usytuowanie przedniego aparatu w lewym rogu wyświetlacza. Posiada on dużą matrycę o wielkości 32 Mpx. Z tyłu obudowy znajdziemy za to poczwórny aparat fotograficzny: standardowy, ultraszerokokątny, makro oraz do pomiaru głębi. Ich pracę wspomagają dedykowane tryby, dzięki którym zdjęcia są ostre i szczegółowe. Bateria umieszczona w smartfonie może być ładowana w trybie SuperCharge. W efekcie w ciągu 30 minut naładujesz ją do 50%.