Zaprojektuj etui na Huawei P Smart (2020) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 100
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem do Huawei P Smart (2020)

Poszukujesz etui z nadrukiem, którego nie możesz znaleźć wśród gotowych ochronek na telefon, a może chcesz od podstaw stworzyć etui z własnym nadrukiem? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszego kreatora etui. Stwórz własną obudowę, która będzie w 100% zgodna z Twoim własnym poczuciem estetyki. Obudowa z własną grafiką może nawiązywać na przykład do Twoich zainteresowań, poczucia humoru czy światopoglądu. Możesz zaprojektować etui z nadrukiem nawiązującym do Twojego ulubionego serialu lub case ze swoim zdjęciem, do którego użyjesz fotografii bliskiej osoby czy domowego pupila.

Jak możesz wykorzystać nasz kreator etui?

Wykorzystując nasz kreator etui, stwórz własną obudowę lub etui na prezent dla bliskiej Ci osoby, która posiada smartfon Huawei P Smart (2020). Do kreatora etui możesz dodawać własne elementy graficzne, zarówno zdjęcia, jak i obrazki. Każda grafika w etui z nadrukiem podlega zaawansowanej edycji: obracaniu, skalowaniu, duplikowaniu czy zarządzaniu kryciem. Dzięki temu możesz szczegółowo dopracować efekt ostateczny Twojego etui z nadrukiem. W razie potrzeby udostępniamy dla Ciebie także galerię z gotowymi obrazkami. Jeśli chcesz, zaprojektuj etui z dowolnym napisem, wykorzystując edytor tekstu z wieloma estetycznymi krojami pisma do wyboru. Nadruk może powstać na klasycznym etui silikonowym lub futerale w formie książkowej.

Charakterystyka Huawei P Smart (2020)

Smartfon Huawei P Smart (2020) reprezentuje niską półkę cenową, oferując przy tym dobrą konfigurację sprzętową. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 6,21-calowy wyświetlacz o wąskim obramowaniu z notchem oraz jakością obrazu Full HD+. Ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 710 osiąga taktowanie na poziomie 2.20 GHz, a jego pracę wspomaga dodatkowo 4 GB pamięci RAM. Przekłada się to na szybką, bezproblemową obsługę nawet wymagających gier i aplikacji. Smartfon dysponuje dużą pamięcią wewnętrzną o pojemności 128 GB, którą można rozszerzyć zewnętrzną kartą pamięci nawet o 512 GB. Pojemność baterii wynosi 3400 mAh. Dodatkowe udogodnienie stanowi funkcja Dual SIM.