Zaprojektuj etui na Huawei P Smart Z z własnym nadrukiem 

(Liczba produktów: 3)
Filtry
Marka urządzenia 1
Model urządzenia 103
Producent / Seria 2
Kolor 3
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Huawei P Smart Z - zaprojektuj etui Soft Flex - czarny Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Soft Flex

Huawei P Smart Z - zaprojektuj etui Soft Flex - czarny

Cena promocyjna 61,97 zł Normalna cena 72,90 zł
Huawei P Smart Z - zaprojektuj etui Crystal Cover - przeźroczysty Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Crystal Cover

Huawei P Smart Z - zaprojektuj etui Crystal Cover - przeźroczysty

Cena promocyjna 64,52 zł Normalna cena 75,90 zł
Huawei P Smart Z - zaprojektuj etui Soft Flex - granatowy Wkrótce dostawa

Zaprojektuj etui Soft Flex

Huawei P Smart Z - zaprojektuj etui Soft Flex - granatowy

Cena promocyjna 61,97 zł Normalna cena 72,90 zł
 

Huawei P Smart Z - zaprojektuj wymarzony case

Kreator etui na stronach etuo.pl to możliwość stworzenia wyjatkowej obudowy na Twój smartfon. Zaprojektuj etui na telefon, wybierając własnej zdjęcia z wakacji czy fotografię ukochanej osoby i ciesz się obudową, która jednocześnie chroni Twój telefon i przypomina miłe chwile. Obsługa kreatora etui jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Wystarczy na stronie etuo.pl wybrać odpowiednią ramkę do Twojego modelu smartfona i wgrać zdjęcia o możliwie najwyższej jakości i wielkości nie mniejszej niż 640 x 480 pikseli. Zdjęcia można następnie dowolnie przycinać, obracać i ustawiać, wypełniając jednym z nich całe tło lub tworząc kolaż. Warto pamiętać, że docelowy nadruk może znaleźć się na białym tle. Jeśli więc chcesz tego uniknąć, albo wypełnij wybranym zdjęciem całą ramkę, albo wybierz dowolny kolor tła, na którym chcesz je umieścić. Następnie wystarczy już tylko sprawdzić szczegóły stworzonej obudowy i wysłać zamówienie, a personalizowane etui trafi do Ciebie w kilka dni.

Zalety spersonalizowanego Huawei P Smart Z

Case z własnym zdjęciem lub obudowa z własnym nadrukiem pozwoli nie tylko w oryginalny sposób wyrazić własne pasje i osobowość, ale też skutecznie ochroni telefon przed skutkami upadku z wysokości, zarysowaniem lub zaplamieniem w trakcie noszenia smartfona w torbie czy kieszeni. Silikonowe etui, obudowa typu portfel wyposażona w dodatkową przegródkę lub case z klapką - wszystkie te popularne modele obudowy znajdziesz w etuo.pl i ozdobisz według własnych potrzeb.

Huawei P Smart Z - specyfikacja modelu

Huawei P Smart Z to pierwszy w ofercie marki Huawei smartfon z wysuwaną kamerką do selfie oraz prowadzenia rozmów wideo. Wyposażony w ekran LCD z przekątną 16:9 smartfon określony został przez producenta mianem Ultra FullView, bowiem w ekranie nie znalazło się tym razem żadne wycięcie czy otwór. Zasilany procesorem HiSilicon Kirin 710 smartfon posiada także 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci na dane użytkownika. Używając karty microSD można ją rozszerzyć do maksymalnie 512 GB.ki czemu obraz, jaki można oglądać odznacza się wyjątkową płynnością.