Zaprojektuj etui na Huawei P20 Lite (2019) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei P20 Lite (2019) - zaprojektuj wymarzony case

Czy możliwe jest intensywne użytkowanie smartfona, z którego wielu z nas obecnie korzysta jak z przenośnego biura, a jednocześnie zachowanie jego idealnego wyglądu? Zaprojektuj etui na telefon, które pozwoli Ci korzystać ze wszystkich jego funkcji w drodze do domu czy do pracy, a jednocześnie stanowi wyjątkową ozdobę, wyróżniającą telefon spośród innych i skuteczne zabezpieczenie. Wygodne etui z własnym nadrukiem stworzysz, używając dostępnego na stronach sklepu internetowego etuo.pl kreatora, w którym znajdziesz ramki dedykowane poszczególnym modelom smartfonów. Wystarczy wgrać w nie zdjęcie o odpowiednio wysokiej rozdzielczości i rozmiarach 640x480 pikseli, aby stworzyć wzór inny niż wszystkie. Zdjęciem możesz wypełnić całą ramkę, umieścić je na kolorowym tle lub wykorzystać kilka zdjęć przyciętych, z efektem przenikania, które stworzą efektowny kolaż.

Zalety spersonalizowanego Huawei P20 Lite (2019)

Obudowa z własnym zdjęciem lub case z grafiką może zostać wykonana na kilku dostępnych w ofercie etuo.pl rodzajach etui. W asortymencie znajdują się bowiem zarówno popularne osłonki silikonowe, jak i etui typu portfel z dodatkową kieszonką oraz praktyczna obudowa z klapką. Wszystkie wykonane są z materiałów o podwyższonej odporności na zarysowania i uszkodzenia, łatwe w czyszczeniu i z wycięciami pozwalającymi korzystać z komponentów smartfona bez konieczności ich zdejmowania. Będą nie tylko efektownym gadżetem z oryginalnym wzorem, ale przede wszystkim skutecznie zabezpieczą ekran i matrycę telefonu przed stłuczeniem lub innego typu uszkodzeniem.

Huawei P20 Lite (2019) - specyfikacja modelu

Smartfon Huawei P20 Lite (2019) to jedna z kilku premier, którą Huawei przygotował na 2019 rok. Wyposażony w podwójny aparat 16 MP pozwala robić piękne zdjęcia nawet w słabym oświetleniu. Bateria 3 000 mAh z funkcją szybkiego ładowania zapewnia jego dłuższą wydajność, a panoramiczny ekran 5,8 cala Fullview 2.0 daje wysoki kontrast i żywe kolory, które docenią przede wszystkim wielbiciele korzystania na telefonach komórkowych z multimediów. Obrazy widoczne na ekranie są bowiem niezwykle szczegółowe i bogate pozwalając docenić każdy detal.