Zaprojektuj etui na Huawei P40 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui na telefon Huawei P40

Case na telefon to zalecane akcesorium do Huawei P40. Zapewnia dodatkową ochronę dla obudowy, a po części także wyświetlacza smartfona. Etui na telefon może jednak oferować również walory estetyczne. Podczas gdy większość osób decyduje się na case na telefon z gotowym wzorem, warto rozważyć możliwość stworzenia swojego autorskiego projektu etui na telefon. Popularne rozwiązanie stanowi przykładowo case z własnym zdjęciem, do którego możemy użyć fotografię bliskiej nam osoby czy naszego zwierzaka. Obudowa na telefon z własnym nadrukiem może jednak zawierać dowolne elementy graficzne, między innymi napisy, grafiki komputerowe czy rysunki. W udostępnionym na naszej stronie kreatorze etui dostępna jest również galeria gotowych grafik o najmodniejszej tematyce.

Własny projekt etui dla Huawei P40 – dlaczego warto?

Obudowa na telefon z własnym nadrukiem stanowi szansę zaprezentowania swojemu otoczeniu własnego zmysłu estetyki, indywidualizmu, a także po prostu swoich zainteresowań. Case na telefon może nawiązywać do Twojego hobby, na przykład podróżowania, sportu czy gotowania. Zaprojektuj etui dokładnie takie, jakie sobie wymarzysz, mając całkowitą kontrolę nad efektem ostatecznym. Każdy element graficzny, który dodasz do kreatora etui, podlega skalowaniu, rotacji, duplikacji oraz zarządzaniu kryciem. Od Ciebie zależy więc, czy obudowa na telefon ma być minimalistyczna, czy, wręcz przeciwnie, stanowić zaawansowany projekt graficzny. Plik, który zapisujesz w kreatorze, zostanie bezpośrednio użyty do druku. Zatem gotowy case na telefon będzie wyglądać identycznie jak Twój projekt.

Charakterystyka Huawei P40

Smartfon Huawei P40 wyróżnia się przede wszystkim ultranowoczesnym designem oraz doskonałą jakością robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Za zaawansowane możliwości fotograficzne odpowiada główny aparat smartfona o matrycy 52 Mpx. Oprócz tego z tyłu urządzenia znajdują się również dodatkowe obiektywy: szerokokątny, do wykrywania głębi i teleobiektyw z imponującym zoomem optycznym. Co ważne, telefon obsługuje najnowszą łączność 5G, gwarantując bardzo duży wzrost transmisji danych. Użytkownicy smartfona, zamiast ze sklepu Google Play, mają korzystać z zupełnie nowej alternatywy Huawei Mobile Services.