Zaprojektuj etui na Huawei P40 Pro z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz etui na smartfon Huawei P40 Pro

Wybór etui na telefon do Huawei P40 Pro nie stanowi większego problemu. Wystarczy jedynie znaleźć taki wariant obudowy, który odpowiada posiadanemu przez nas modelowi smartfonu. Większy dylemat może towarzyszyć doborowi samego designu, którym charakteryzuje się case na telefon. Obudowa na telefon z gotowym wzorem to szybkie i proste rozwiązanie, jednak nie zawsze projekt etui odpowiada nam w 100%. Wzory powtarzają się, a także bazują na aktualnych trendach, do których nie każdy ma ochotę się stosować. W takiej sytuacji lepsze rozwiązanie stanowi obudowa z własnym nadrukiem. Wykonamy ją w darmowym, prostym kreatorze, dodając do niego wyłącznie pożądane elementy graficzne

Dlaczego warto stworzyć własny case na telefon Huawei P40 Pro?

Zaprojektuj etui w udostępnionym przez nas kreatorze, świetnie się przy tym bawiąc. Możesz wykorzystać dowolne, posiadane przez siebie grafiki lub użyć tych, które udostępniamy w naszej galerii. Oprócz nich Twoja obudowa na telefon może zawierać także napisy oraz zdjęcia. Case z własnym zdjęciem stanowi doskonałe rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców lub posiadaczy zwierząt. Wszystkie elementy graficzne, które ma zawierać Twój case na telefon, podlegają zaawansowanej edycji. Dotyczy ona skalowania, obracania, duplikacji oraz zarządzania kryciem każdej grafiki. Dzięki temu możesz stworzyć dokładnie takie etui na telefon, jakie Ci się wymarzy. Gotowa obudowa na telefon będzie wyglądać identycznie jak w Twoim projekcie.

Czym wyróżnia się Huawei P40 Pro?

Na wybór Huawei P40 Pro powinni zdecydować się przede wszystkim pasjonaci fotografii. Smartfony Huawei z linii „P” wyróżniają się bowiem zaawansowaną optyką. Nad komponentami wieloobiektywowego, tylnego aparatu fotograficznego marka współpracowała z uznanym producentem fotograficznym Leica. Huawei P40 Pro pracuje w oparciu o wydajny, ośmiordzeniowy procesor oraz układ uczenia maszynowego. Smartfon zachwyca również swoim nowoczesnym, minimalistycznym designem. Szczególną uwagę przykuwa duży, bezramkowy wyświetlacz AMOLED. Dzięki odświeżaniu obrazu z częstotliwością 120 Hz doskonale nadaje się on do oglądania filmów oraz grania w gry.