Zaprojektuj etui na Huawei Y5P z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 99
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Twoja obudowa z własną grafiką do Huawei Y5p

Wzbogać design swojego Huawei Y5p poprzez spersonalizowane etui z własnym nadrukiem. Jeżeli znasz posiadacza tego modelu smartfona, możesz także sprawić mu miłą niespodziankę, projektując dla niego etui na prezent. Obudowa z własną grafiką może przedstawiać dokładnie taki motyw, jaki tylko zapragniesz. To od Ciebie zależy, czy Twoje etui z nadrukiem będzie zawierać zdjęcia, napisy, czy też grafiki. Masz całkowitą kontrolę nad każdym elementem dodanym do kreatora etui. Dzięki temu jesteś w stanie stworzyć zarówno minimalistyczne etui z nadrukiem, jak i obudowę z własną grafiką, która zawiera rozbudowany wzór.

Jak możesz wykorzystać nasz kreator etui?

Udostępniony na naszej stronie kreator etui jest zarazem prosty w obsłudze, jak i oferuje zaawansowane możliwości edycyjne. Każdy element dodany do kreatora możesz dowolnie skalować, obracać, duplikować lub zarządzać jego kryciem. Zaprojektuj etui z wykorzystaniem grafik dostępnych w galerii kreatora lub też dodaj własne z pamięci swojego urządzenia. Możesz w ten sposób stworzyć choćby case ze swoim zdjęciem, do którego użyjesz fotografii na przykład swojego domowego pupila lub pięknego krajobrazu z minionych wakacji. Ciekawe rozwiązanie stanowi opatrzenie etui z własnym nadrukiem spersonalizowanym napisem. Wybierz jeden z ciekawych fontów dostępnych w naszym kreatorze i wpisz za jego pomocą na przykład ważną dla Ciebie datę.

Specyfikacja techniczna telefonu Huawei Y5p

Smartfon Huawei Y5p posiada wygodny, panoramiczny ekran HD FullView o przekątnej 5,45 cala. Korzysta z akumulatora o pojemności 3020 mAh. Przyzwoitą wydajność obliczeniową gwarantuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio o taktowaniu 2.0 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Smartfon posiada funkcję Dual SIM, dzięki której można korzystać na nim z dwóch różnych numerów telefonu. Tylny aparat fotograficzny korzysta z matrycy 8 Mpx, a przedni aparat do selfie 5 Mpx. Pamięć wewnętrzna smartfona wynosi 32 GB, jednak w razie potrzeby można rozszerzyć ją poprzez zewnętrzną kartę pamięci nawet o kolejne 512 GB.