Zaprojektuj etui na Huawei Y6P z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 100
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz własną obudowę do Huawei Y6p

Wybierz swój model smartfona Huawei Y6p oraz rodzaj etui, do którego chcesz zaprojektować nadruk. Obudowa z własną grafiką może mieć formę klasycznego, silikonowego case’a na tył smartfona lub etui w formie książkowej. Nasz kreator etui pozwoli Ci na stworzenie dokładnie takiego etui z własnym nadrukiem, o jakim marzysz. Możesz również zaprojektować w nim etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Stwórz na przykład case ze swoim zdjęciem, napisem lub dowolnym obrazkiem. Do etui z nadrukiem użyj grafik z udostępnionej w naszym kreatorze galerii lub też z pamięci swojego urządzenia.

Dlaczego warto zaprojektować etui z własnym nadrukiem?

Obudowa z własną grafiką stworzona za pomocą naszego kreatora etui pozwoli Ci na cieszenie się w 100% unikatowym akcesorium, którego nie ma nikt inny na świecie. Projektując etui z własnym nadrukiem, zyskujesz szansę na wyrażenie siebie. Zaprojektuj etui, które nawiązuje do Twojego charakteru, światopoglądu, poczucia humoru, zainteresowań lub wykonywanej pracy. To od Ciebie zależy, czy etui z nadrukiem ma być zabawne, czy też bardziej inspirujące. Obudowa z własną grafiką będzie towarzyszyć Ci każdego dnia i może wówczas poprawiać Ci humor. Osobisty projekt zrobi wrażenie na bliskiej Ci osobie, jeśli zdecydujesz się zaprojektować dla niej etui na prezent.

Jakie możliwości oferuje smartfon Huawei Y6p?

Huawei Y6p to telefon z niskiej półki cenowej, który oferuje jednak zarówno atrakcyjny wizualnie design, jak i sprawne działanie. Biorąc pod uwagę niewielką cenę za nowy telefon, bardzo dużym atutem jest jego akumulator o pojemności 5000 mAh, który dodatkowo obsługuje technologię szybkiego ładowania. Oprócz tego Huawei Y6p dysponuje ośmiordzeniowym procesorem o wysokim taktowaniu 2.0 i 3 lub 4 GB RAM (w zależności od wyboru konkretnego modelu). Dobre wrażenie robi także 6,3-calowy, wąskoramkowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 720 x 1600 pikseli. Tylny aparat fotograficzny bazuje na trzech obiektywach: standardowym, szerokokątnym i do pomiaru głębi obrazu.