Zaprojektuj etui na Huawei Y6S z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 99
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Y6s – zaprojektuj wymarzony case

Rozważasz zakup etui na telefon dla swojego Huawei Y6s? Wybór wśród gotowych wzorów etui na telefon może przyprawiać o zawrót głowy. Czasem, mimo tego, że jest on tak szeroki, i tak nie potrafimy znaleźć idealnego dla nas motywu. We wskazanej sytuacji najlepsze rozwiązanie stanowi obudowa na telefon z własnym nadrukiem. Możemy umieścić na niej dowolny wzór, całkowicie odpowiadający naszym preferencjom. Właśnie w tym celu udostępniliśmy na naszej stronie zaawansowany kreator. Pozwala on na stworzenie etui na telefon z dowolnymi elementami graficznymi – dodanymi własnoręcznie lub zaczerpniętymi z przygotowanej przez nas galerii. Na tym jednak nie koniec, użytkownicy mogą również stworzyć case z własnym zdjęciem, a także napisem!

Zalety spersonalizowanego etui Huawei Y6s

Zbyt duży wybór nie zawsze nam służy – teza ta znajduje zastosowanie także w przypadku doboru odpowiedniego etui na telefon. Chcemy wybrać case na telefon, który będzie chronić nasze urządzenie, jednak jego estetyka nie pozostaje bez znaczenia. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, własnoręcznie zaprojektuj etui. Możesz mieć pewność, że gotowy produkt, który trafi w Twoje ręce, będzie w 100% zgodny z przygotowanym przez Ciebie projektem. Zaprojektuj etui odzwierciedlające Twoją osobowość. Może ono nawiązywać do Twojej pracy, pasji lub obranego stylu życia. Wiele osób wybiera przykładowo case z własnym zdjęciem, dzięki czemu zawsze mają przy sobie fotografię swojej ukochanej osoby. Możliwości wyboru jest jednak nieskończoność.

Huawei Y6s – specyfikacja modelu

Sięgnij po wydajny i estetyczny Huawei Y6s. Chiński producent wyposażył go w panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 6,08 cala i ośmiordzeniowy, wydajny procesor Helio P35. Z tyłu obudowy znajdziesz czytnik linii papilarnych, a także wysokiej jakości aparat fotograficzny z matrycą 13 Mpx. Dzięki przysłonie f/1.8, a także różnorodnym, inteligentnym filtrom wykonasz zachwycające zdjęcia – zarówno w dzień, jak i w nocy. Przedni aparat fotograficzny 8 Mpx pozwoli Ci z kolei na wykonanie efektownego selfie. Może również służyć w roli skanera twarzy do odblokowywania telefonu.