Zaprojektuj etui na Huawei Y7 (2019) z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Y7 (2019) - zaprojektuj wymarzony case

Współczesne telefony w niczym nie przypominają dawnych aparatów. Obecnie, smartfony są nie tylko przedmiotami umożliwiającymi komunikację, ale także modnymi gadżetami, źródłem rozrywki i aparatami fotograficznymi. Zabieramy je ze sobą wszędzie, niekiedy w niesprzyjających warunkach. Huawei Y7 (2019) to jeden z najnowszych modeli smartfonu, którego elegancki wygląd warto chronić za pomocą dobrze dopasowanego bumpera. Na stronie internetowej naszego sklepu etuo.pl znajdziesz intuicyjny kreator, który umożliwi stworzenie własnego, spersonalizowanego etui. W tym celu użyć można wszelkiego rodzaju grafik, zdjęć, kadrów z filmu. Możliwe jest także dopasowanie odcienia tła oraz rodzaju materiału, z jakiego wykonane będą plecki na telefon.

Zalety spersonalizowanego Huawei Y7 (2019)

Kreator jest nie tylko prosty w użyciu, ale także oferuje wiele możliwości. Obudowa z własną grafiką może być wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby, z okazji urodzin. Ozdobiony kadrem z ulubionego filmu lub serialu pokrowiec z własnym nadrukiem to bardzo dobry prezent dla współpracownika. Ten prosty przedmiot codziennego użytku będzie przypominał o wspólnie spędzonych chwilach. Jest to oryginalny podarunek lub pamiątka z wakacji - o wiele bardziej oryginalna od znanych nam dobrze magnesów lub innych pamiątek sprzedawanych w kurortach. Obudowa z własną grafiką, przedstawiającą krajobraz z pięknego miejsca, które odwiedziliśmy na urlopie zatrzyma wspomnienia na dłużej. Zdjęcie rodzinne lub fotografia dziecka lub portret drugiej połówki możesz mieć zawsze przy sobie, dzięki naszemu kreatorowi. Wszystkie akcesoria oferowane przez stronę etuo.pl wykonane są na materiałów wysokiej jakości, z wielką dbałością o szczegóły. Grafiki charakteryzują się wysoką jakością nadruku, kolory są żywe, nieprzekłamane i nie ścierają się. Czy to na obudowie z klapką, caseie silikonowym lub plastikowym, nadruk pozostanie na swoim miejscu przez długi czas. Wszystkie spersonalizowane etui posiadają niezbędne wyjścia na komponenty danego modelu telefonu, dzięki czemu nie ma problemu z podpięciem słuchawek czy ładowarki. Zaprojektuj etui na telefon i ciesz się własnoręcznie przygotowanym, oryginalnym pokrowcem.

Huawei Y7 2019 - Informacje o telefonie

Huawei Y7 (2019) to smartfon o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie, z zakrzywionymi krawędziami tylnego panelu. Duży i jasny ekran Dewdrop o przekątnej 6,26 cala zapewnia wyraźniejszy widok dla lepszego komfortu korzystania z urządzenia.