CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Huawei Y8p z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 102
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Huawei Y8p – stwórz własną obudowę

Po co korzystać z gotowych wzorów etui z nadrukiem, skoro można samodzielnie zaprojektować w 100% oryginalny motyw? Wykorzystując dostępny na naszej stronie kreator etui, stwórz własną obudowę z dowolnymi elementami graficznymi. Twoja obudowa z własną grafiką może nawiązywać do Twojego indywidualnego gustu i zainteresowań. Możesz również sprawić komuś wyjątkową niespodziankę, projektując dla niego etui na prezent. Tworząc etui z własnym nadrukiem, masz całkowitą kontrolę nad zamierzonym efektem ostatecznym. Samodzielnie dobierasz wszystkie kolory, wielkość oraz kompozycję zastosowanych grafik. Nadruk Twojej obudowy prezentuje tę samą trwałość co w przypadku gotowego etui.

Jak możesz zaprojektować etui z własnym nadrukiem?

Aby zaprojektować etui z własnym nadrukiem w naszym kreatorze, nie potrzebujesz zaawansowanych umiejętności graficznych. Wystarczy, że z listy wybierzesz model swojego smartfona Huawei Y8p oraz preferowany rodzaj etui: silikonowe lub w formie książkowej. Kreator etui zawiera galerię gotowych grafik, które możesz użyć w swoim projekcie. Posiada także prosty edytor tekstu z estetycznymi fontami, dzięki czemu Twoja obudowa z własną grafiką może zyskać efektowny napis. Jeśli chcesz, zaprojektuj case ze swoim zdjęciem, dodając je bezpośrednio z pamięci komputera. Podobnie możesz dodać jakikolwiek inny obrazek. Wszystkie elementy graficzne dodane do kreatora etui możesz dowolnie skalować, duplikować, obracać i zarządzać ich kryciem.

Specyfikacja techniczna smartfona Huawei Y8p

Huawei Y8p to smartfon w atrakcyjnej cenie, który prezentuje równie atrakcyjną konfigurację sprzętową. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego 6,3-calowy, wąskoramkowy wyświetlacz klasy OLED o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli. Smartfon posiada pojemną baterię 4000 mAh. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2.20 GHz. Do wyboru użytkownika pozostają dwie wielkości pamięci RAM: 4 i 6 GB. Pamięć wewnętrzna w obu konfiguracjach wynosi 128 GB i można rozszerzyć ją zewnętrzną kartą pamięci o kolejne 256 GB. Z tyłu obudowy mieści się potrójny aparat fotograficzny z obiektywem standardowym, szerokokątnym i do pomiaru głębi ostrości.