61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na Kindle 10 z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Kindle 10 - zaprojektuj wymarzony case

Własny case na czytnik e-book? Dlaczego nie! Z kreatorem etui dostępnym na stronie etuo.pl to łatwiejsze, niż można przypuszczać. Wystarczy wybrać któryś z gotowych szablonów i wzbogacić o wybrane przez siebie motywy i grafiki, albo stworzyć całkowicie autorski case z własnym zdjęciem lub samodzielnie stworzonym rysunkiem bądź czymkolwiek innym, co podpowie nam wyobraźnia. Pokrowce książkowe z nadrukami mogą być bardzo atrakcyjnym gadżetem, który pozwoli wyróżnić nasz czytnik spośród innych urządzeń tego typu. Poza tym posłużą jako dodatkowe miejsce do przechowywania notatek, dokumentów, kart płatniczych czy lojalnościowych oraz innych przydatnych drobiazgów, które chcemy mieć blisko siebie Obudowa własnego projektu sprawi przyjemność zarówno tobie, jaki i bliskiej ci osobie, jeśli zechcesz ją nim obdarować.. Duży wybór modeli pokrowców na e-booki oraz inne urządzenia mobilne oferuje sklep internetowy etuo.pl.

Zalety spersonalizowanego Kindle 10

Zaprojektuj etui, które będzie nie tylko dobrze chronić twój czytnik e-book, ale też świetnie wyglądać. Najważniejsze jest jednak, by znaleźć produkty stworzony z myślą o konkretnym modelu, bo tylko taki nie zaburzy funkcji czytnika e-booków i nie utrudni ci korzystania z niego w żaden inny sposób. Solidna obudowa pozwoli zminimalizować ryzyko związane z zarysowaniem bądź pęknięciem ekranu dotykowego oraz przedostaniem się szkodliwych zanieczyszczeń do wewnątrz urządzenia. Im wcześniej zaczniesz stosować etui, tym lepiej. Twój czytnik e-booków odwdzięczy ci się za tę ochronę i dbałość długą żywotnością i niezawodnością.

Kindle 10 - specyfikacja modelu

Czytnik e-booków Kindle 10 to kolejna odsłona tego kultowego już urządzenia. W porównaniu ze swoimi poprzednikami jest mniejszy i posiada zredukowaną górną ramkę. Technologia dotyku oparta jest na zasadzie ekranu pojemnościowego, co może być o tyle kłopotliwe, że posiadając rękawiczki na dłoniach, nie będziemy w stanie przewrócić strony w e-książce. Oświetlenie w tym modelu Kindle jest równomierne, dzięki czemu oczy nie męczą się podczas czytania i mają zapewniony odpowiedni komfort. 2,5 GB pamięci do wykorzystania przez użytkownika daje spore możliwości, jeśli chodzi o ilość pobieranych e-booków.