Zaprojektuj etui na Lenovo Tab E10 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Lenovo Tab E10 – zaprojektuj wymarzony case

Nie tylko ekrany oraz obudowy smartfonów są wrażliwe na uszkodzenia. Podobnie tablety mogą zostać niechcący upuszczone lub uderzone – szczególnie jeśli korzystają z nich dzieci. W takim przypadku należy zakupić ochronne etui na tablet. Przede wszystkim będzie ono chronić obudowę, ale w wielu sytuacjach uniemożliwi również uderzenie ekranu urządzenia. Case na tablet może stanowić także dodatkową ozdobę elektroniki. W sieci znajdziemy setki gotowych wzorów, ale warto skorzystać również z udostępnionego na naszej stronie kreatora etui. Obudowa na tablet z własnym nadrukiem to doskonały pomysł na prezent dla dziecka – zwłaszcza jeśli będzie mogło zaprojektować ją własnoręcznie. Jednak spersonalizowane etui na tablet mogą z powodzeniem tworzyć również osoby dorosłe.

Zalety spersonalizowanego etui Lenovo Tab E10

Z pozoru duża liczba gotowych etui na tablet może utrudniać zakup konkretnego akcesorium. Wiele motywów się powtarza, a nie każdy odpowiada gustom konkretnych osób. Jeżeli posiadasz mało popularne zainteresowania, być może trudniej będzie Ci znaleźć pasujący wzór etui na tablet. Dlatego lepiej zaprojektuj etui samodzielnie. Może być to na przykład case z własnym zdjęciem, które przypomina Ci miłe chwile. Może to być także obudowa na tablet, na której zawarto inspirujący cytat lub zabawny obrazek. Stwórz etui dokładnie takie, jakie Ci odpowiada. Nasz kreator nie narzuca żadnych ograniczeń. Samodzielnie dostosujesz kolorystykę oraz szczegóły swojej kompozycji.

Lenovo Tab E10 – specyfikacja modelu

Tablet Lenovo Tab E10 stanowi wydajne urządzenie multimedialne dla całej rodziny. Mogą korzystać z niego zarówno dorośli, jak i najmłodsi domownicy. Docenimy nie tylko jakość obrazu, ale również barwę dźwięku, dzięki czemu można na nim wygodnie oglądać filmy lub też słuchać muzyki – bez konieczności stosowania słuchawek. Pamięć wewnętrzna tabletu wynosi 16 GB, ale możemy zwiększyć ją, stosując zewnętrzną kartę pamięci. Zarówno z tyłu, jak i z przodu obudowy znajdują się obiektywy aparatów. Możemy wykorzystać je do robienia zdjęć, ale też do nagrywania filmów lub podczas rozmów wideo.